E-DERGİ
Tesisat 265.Sayı

 


E-Dergi Oku 

NORM TEKNİK
NIBE TÜRKİYE
FORM GROUP
TERMOTEKNİK
WILO
ÇUKUROVA ISI
ALARKO CARRIER
ALDAĞ
DANFOSS TÜRKİYE
VAILLANT

Fokuswater İçme Suyu Arıtma Cihazları

Fokuswater İçme Suyu Arıtma Cihazları

12 Şubat 2013 Salı / 14:48 | ÜRÜN TANITIMI

Fokuswater, İçme suyunuzu soğuk ve sıcak içeceklerinizi karşılayabileceğiniz ev ve işyerinizde güvenle kullanabileceğiniz sağlıklı ve lezzetli su üretiyor. Modern ve estetik tasarımın buluştuğu cihazlar evinizde ve işyerinizde kullanım kolaylığı sağlıyor.

Fokuswater su robotunda herhangi bir su arıtma cihazından daha fazlasına sahiptir. Arıtma, soğutma ve ısıtma yapılabiliyor. Fokuswater inox serisi cihazlar hayatınızı kolaylaştırıyor. Fokuswater su robotu, ileri teknoloji su sebilleri kompakt bir yapıya sahiptir, kaynak suyu kalitesinde su üretir. Fokuswater su robotu ile içtiğiniz suyu kendiniz üretebilirsiniz. 

Yüksek kalitede üretimini yapmış olduğumuz inox serisi su arıtma cihazları kompakt bir yapıya sahiptir. Ve AISI 304 kalite paslanmaz çelikten imal edilen kabini ile her türlü dış darbe ve yıpranmaya karşı dayanıklıdır. Ömür boyu kulanım fikrinden yola çıkarak dizayn edilip üretilmiştir. Tüm filtre ve bileşenleri birinci sınıf ürünlerden meydana gelmektedir.

Ters osmos teknolojisi kullanılarak suyu arıtan bu cihazlar ile suyun içerisinde eriyik halde bulunan organik ve inorganik maddeler ,tuzlar, ağır metaller,bakteri ve virüsler dışarı atılarak suyun özü elde edilir.