E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ÜNTES
DEMİRDÖKÜM
ALDAĞ
SAMSUNG TÜRKİYE
KAYITES MÜHENDİSLİK
+GF+ HAKAN PLASTİK
NIBE TÜRKİYE

HİZMETLERİMİZ


B2B Medya / Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. yayımladığı 10 dergi, 13 web sitesi, mobil platformu, sosyal medya hesapları ile çok geniş bir yelpazede pazarlama iletişimi fırsatları yaratır. Dergilerimizde, webde ve mobil ortamlarda sunduğumuz hizmetler firmalara rekabetçi avantajlar sunar. 
B2B Medya, pazarlama iletişiminiz için ilgi alanındaki tüm sektörlerden edindiği bilgiyi çözüm ortağı olduğu markalar için değerlendirir. Hedef odaklı sürdürülebilir çözümler üretir. 
B2B Medya, 30.000’e yakın e-posta adresi ve 50.000’nin üzerinde posta adresi ile firmalar için eşsiz bir müşteri profili vadeder.

Mailing Tasarımı ve Gönderimi
Firmanızın ticari mesajlarını, yeni ürünlerinizi, fuar katılımlarınızı müşterilerinize toplu mailing hizmetimizle ulaştırabilirsiniz. B2B Medya, e-bülten tasarımınızı HTML şablonunuzu hazırlamayı ve belirlenecek periyodlar ile gönderimini sorunsuz gerçekleştirir. 

Kurumsal Dergi Yayıncılığı
Halkla ilişkiler faaliyetleri içinde önemli bir yeri olan kurum dergileri firmaların müşterileri ve çalışanları ile kurduğu iletişim için güven veren mecraların başında gelir. Yayımladığımız 8 kurum dergisi referansımız bu alanda da güvenilir çözüm ortağı olduğumuzun göstergesidir. 

Doğrudan Postalama
Firmanızın broşür, genel katalog ve ürün föylerinizi ilgili sektörlerde sürekli güncellenen adreslerimize dergimizin içinde veya münferiden göndeririz. B2B Medya, Isıtma, Soğutma, Klima, Havalandırma, Yalıtım, Yapı, Enerji, Çevre, Marine, Yangın ve Güvenlik sektörlerinde eşsiz bir adres zenginliği ve data yönetiminde kullandığı ERP yazılımı sayesinde özelleştirilmiş adresler için seçim olanağı sunar.