E-Dergi Oku 
COPA
FRİGOBLOCK
ODE YALITIM

ISK-SODEX İstanbul Fuarı Önlemlerle Gerçekleşecek

ISK-SODEX İstanbul Fuarı Önlemlerle Gerçekleşecek

6 Eylül 2021 | YAYINCIDAN
309. Sayı (Eylül 2021)
847 kez okundu

ISK-SODEX İstanbul Fuarı, Türkiye’de, aşılamanın yaygınlaşması, toplumsal bağışıklığın sağlanmasına yönelik çalışmalar sonucunda 29 Eylül-02 Ekim tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşecek. Fuarın, ertelenen taleplerin ve iş görüşmelerinin hayata geçmesi için önemli bir platform olacağını öngörüyor, B2B Medya/Teknik Yayıncılık A.Ş. olarak heyecanla hazırlanıyoruz.
Özenle düzenleyeceğimiz standımızla katılım sağlayacağımız fuarda salgın önlemlerini tam olarak uygulayacağız. Hijyen tedbirlerine ve yönergelere uygun olarak stantlara dergi dağıtmayacak, dergilerimizi standımızda poşet içerisinde okura ulaştıracağız. Yayın kadromuzla maske, mesafe, hijyen kurallarına uygun olarak görevlerimizi yerine getireceğiz.

Konuk Yazar sayfamızda SOSİAD Başkanı Turgay Karakuş, son 12 ayda sektörümüzün %26.5’lik büyüme kaydettiğine değinerek başladığı yazısında; mesleki eğitimin önemini ve dernek olarak eğitime yaptıkları katkıları paylaşıyor. İklimlendirme alanının gelecekte de 4 iş kolundan biri olarak değerinin artacağına değiniyor. Son olarak da iklim değişikliğine vurgu yapıyor. Karakuş başkanın yazısını okumanızı öneririm. 

İzocam Genel Koordinatörü Murat Savcı, yaptıkları yatırımlarla iyi bir yıl geçirdiklerini aktardığı söyleşimizde şirketlerinin yatırımlarını, Ar-Ge çalışmalarını, projelerini ve izledikleri stratejileri dergimize anlattı. İklimlendirme sektöründe 30 yıllık deneyime sahip değerli bir marka İMBAT tanıtım sayfalarımızda, İzmir Design Factory&Viessmann proje sayfalarımızda yer aldı. İlgiyle okunacağını umuyorum.

The Rehva European HVAC Journal’den çevirdiğimiz “Kapalı Alan Havasından Partiküllerin Atılması”, Jenesis Buhar Sistemleri “Teknoloji ile Gelen Yeni Buhar Kazanları ve Bedava Elektrik Üretimi”, Friterm mühendisleri Berkay Göçmen, Ümit Güngör “Çevrimsel Isı Geri Kazanım Bataryaları”, Alfa Laval Türkiye “Plakalı Isı Eşanjörleri için AHRI Performans Sertifikasyonu”, Vulcan Türkiye Distribütörü Retroser A.Ş. “Vulcan Elektronik Kireç ve Pas Önleme Sistemi”, E.C.A. “Verimli Klima Kullanımına Yönelik Tavsiyeler”, Termo Vana “Metal Körüklü Globe Vana”, Doç. Dr. Hüseyin Bulgurcu “Meyve ve Sebzelerin Terlemesi ve Solunumu”, Mikropor A.Ş. Tuğba Memili ve Burcu Aslı Özgümüş “Deoxo Prosesi ile Yüksek Saflıkta Azot Eldesi” başlıklı makaleleriyle teknik içeriğimizi zenginleştirdi. Yazarlarımıza teşekkür ederim.

Gözlerimiz sektöre yön veren kimi güçlü markaları arayacak olsa da yeni teknoloji ve ürünlerini sergileyecek değerli katılımcılarıyla ISK-SODEX İstanbul Fuarı’nın sağlıkla ve başarıyla gerçekleşmesini temenni ediyor, okurlarımızı fuara ve standımıza bekliyorum.

En derin saygılarımla,
İsmail Ceyhan


 


İlginizi çekebilir...

Küresel Felaket

Sera gazları, ozonun incelmesi, küresel ısınma derken küresel iklim değişikliği dünyada yıkıcı etkisini daha fazla göstermeye başladı....
4 Ağustos 2021

Sanayicinin Türkiye Hayali

TÜRKONFED 14. Olağan Genel Kurulu'nda Orhan Turan yeniden Yönetim Kurulu Başkanlığı görevine seçildi....
5 Temmuz 2021

İzdüşüm...

Otuz yıllık meslek hayatımın vicdanıma yüklediği sorumluluk gereği, Özdemir Asaf ın çok beğendiğim ve sıkça tekrarladığım Bütün renkler aynı hızla kir...
4 Haziran 2021

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • İklimlendirme Sektörü Kataloğu
 • Yangın ve Güvenlik Sektörü Kataloğu
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.