E-Dergi Oku 

MCE 2020 Fuarı, 17 Mart'ta Milano'da Başlıyor

MCE 2020 Fuarı, 17 Mart'ta Milano'da Başlıyor

10 Ocak 2020 | HABERLER
289. Sayı (Ocak 2020)
1.897 kez okundu

Konut ve endüstri tesisatları, iklimlendirme ve yenilenebilir enerjiler üzerine, 17-20 Mart 2020 tarihleri arasında Fiera-Milano’da gerçekleşmesi programlanan MCE 2020 için her şey hazır.

Konforlu yaşam için ürünler, sistemler ve çözümler bakımından teknolojik yenilikler ve güçlü bir uluslararası kimlik, bir kez daha MCE 2020’nin tartışılmaz ana karakteri olarak fuara hakim oldu. Bio-kütle ısıtma ürünleri ve çözümleri üzerine odaklanan BIE - Biomass Innovation Expo fuarının ikinci uygulaması ile birlikte açılması da etkinliğin liderlik pozisyonunu daha küresel bir konsepte tekrar teyit ediyor. Şu anda, MCE - Mostra Convegno Expocomfort 2020 fuarına bin 800’ün üzerinde katılımcı kayıt yaptırdı.

MCE 2020 bir kez daha ziyaretçileri, konfor için yeni ufukların artan şekilde yönetim ve kontrolün dijital boyutlarına hızlanarak geçtiği ve tasarruf ile verimin gittikçe binaların enerji kaynaklarının optimizasyonu için bilişim teknolojisinin kullanılmasıyla önem kazanarak bağlandığı HVAC&R endüstrisinin evrimini anlamak adına en yenilik yaratıcı teknolojiler arasında bir seyahate çıkaracak ideal bir vitrin oluyor.

İdeal platformunu MCE 2020’nin yeni sergi yerleşiminde bulacak, birkaç endüstri içinde homojenlik ve süreklilik oluşturma imkânına sahip, “bir benzeri olmayan tek örnek yani bir unicum” içinde konsept alanlara değer veren, farklı ve benzerlerinin en iyisi sergi katılımcılarının ve her zaman teknolojik yeniliklerin peşinde koşan benzer tüm profesyonellerin ihtiyaçlarına cevap vermek için titizlikle incelenmiş bir evrim olacak MCE 2020. Tamamen yeni bir yerleşim düzeni, pazarın günümüzdeki ve gelecekteki trendlerini daha iyi betimleyecek. Bu konsept içinde, ısıtma, havalandırma, iklimlendirme ve soğutma alanları sadece her zaman oldukları 13/15 ve 22/24 hollerini kaplamayacak; aynı zamanda ısı ve güç çevresini arasını birleştiren bağlantıyı gösteren hol 9/11 deki “That’s Smart” alanını da kapsayacak. Tüm ekipmanlar sektörü metrodan giriş kapısına bitişik hol 2/4’de ve ısıtma, yenilenebilir enerji ve tesisat tasarım servislerinin olduğu 1/3, 5/7 ve 10 hollerine çok yakın tamamlayıcı sektörler olarak sinerji yaratacak şekilde yerleştirildi.

Artık geleneksel hale geldiği gibi, MCE 2020, önde gelen ticari derneklerin işbirliğiyle ve Milano Polytechnic Üniversitesi Enerji ve Strateji Grubunun Bilim Komitesi Başkanı Profesör Vittorio Chiesa tarafından koordine edilen yoğun bir konferans programlarıyla da desteklenecek.

Gerçekten de MCE 2020 fuarının sürdüğü dört gün boyunca fuarı canlandıracak birçok aktiviteler sunulacak. MEP BIM yazılımı üzerine özel olarak odaklanmış Hol 10’da yer alan özel tek bir alanda, bu konuda uzman şirketlerin kabin ve masaları, tüm teknoloji ve düzenleme konularını ve bunların yanında ticari operatörlere BIM model için en iyi pazar fırsatlarını ortaya çıkartacak, standartlaştırma ve planlama özelliklerini ayrıntılarıyla araştırmaya yönelik sunumlar ve canlı gösterimler yapacak.

Bu yılki etkinlikte yer alan yeni özellikler arasında, “Akıllı Su”ya tahsis edilmiş bir alan öne çıkacak. Banyo ortamında iyi bir yaşam için en gelişmiş teknolojiler, endüstride enerji verimliliğini hedef alan özel girişimlerle birlikte yeni kategorideki bazı profesyonelleri fuara getirmek maksadıyla gösterimde olacak.


 


İlginizi çekebilir...

Vaillant, Pandemi Döneminde "Evde konfor" Odağında Attığı Adımları "XCO'20"de Anlattı

Vaillant, 'Deneyim Tasarımı ve Yönetimi Zirvesi XCO'20'de, pandemi döneminde değişen müşteri deneyimi ve bu alanda atılan adımları anlattı...
21 Mayıs 2020

MTMD 'Pandemi Süreçlerinde Sağlık ve Güvenlik Webinar'ı Gerçekleşti

Mekanik Tesisat Müteahhitleri Derneği 20 Mayıs Çarşamba günü, saat 14.00-15.15 arasında 'Pandemi Süreçlerinde Sağlık ve Güvenlik Yaklaşımları Webi...
21 Mayıs 2020

Alarko Carrier ACademi'den "Pandemi Hastaneleri Özelinde Enfeksiyon" Webinarı

Alarko Carrier ACademi Webinar'ları "Pandemi Hastaneleri Özelinde Enfeksiyon" konusuyla devam ediyor...
20 Mayıs 2020

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2020 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.