E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
B2B MEDYA

DemirDöküm Akademi

DemirDöküm Akademi

5 Kasım 2019 Salı | HABERLER
287. Sayı (Kasım 2019)
378 kez okundu

Her sayımızda sektörün önemli şirketlerinden birinin eğitim bölümlerini incelediğimiz yazı dizimizin bu ayki durağı ise DemirDöküm Akademi oldu. Türkiye’nin ilk sanayi şirketi ve sektörün ilk şirketlerinden olan DemirDöküm; gelecek vizyonunun merkezine koyduğu müşteri memnuniyeti, dijital dönüşüm ve eğitim çalışmalarıyla, sektördeki ilklerine yenilerini eklemeye devam ediyor. Bu yıl hayata geçirdiği yeni projeleriyle dikkat çeken DemirDöküm, müşteri memnuniyetinde sektörde fark yaratmayı hedefliyor.

Türkiye’nin yanı sıra dünyanın 50 ülkesinde satışa sunduğu geniş ürün gamıyla ısıtma ile özdeşleşen DemirDöküm, kurduğu “DemirDöküm Akademi” ile birlikte sektördeki rekabete yeni bir boyut katıyor. Demir-Döküm Akademi, tüketicilere sağladığı avantajları iş ortakları ve satış noktaları aracılığıyla artırmayı, tüm paydaşlarını geleceğe hazırlamayı hedefliyor.

DemirDöküm, Sabancı Üniversitesi Yönetici Geliştirme Birimi iş birliğiyle kurduğu akademi ile birlikte sektörün ilk müşteri memnuniyeti odaklı bütünleşmiş platformunu da hayata geçirdi. Bu platform temelde ölçümleme, eğitim ve ödüllendirme sistemlerinin entegrasyonuna dayanıyor. Bu doğrultuda DemirDöküm Müşteri Deneyimi Platformu’na her sene 1 milyon TL tutarında yatırım yaparak iş ortaklarının gelişim alanlarına yönelik eğitimler ve içerikler oluşturmaya devam ediyor.

DemirDöküm Akademi ile iş ortaklarını geleceğin dönüşen dünyasına hazırlayan DemirDöküm bu yıl birçok farklı alanda iş ortaklarının becerilerini geliştirme hedefiyle VUCA eğitimlerini hayata geçirdi.

“Finans ve İş Simülasyonu” adındaki üç gün süren yeni eğitim programıyla da DemirDöküm yetkili satıcıları aldıkları aksiyonların finansal etkisini artık daha iyi yorumlayabiliyorlar.

Yılın 365 gününe dijital pazarlama da dâhil olmak üzere birçok eğitimi sığdırmayı başaran DemirDöküm, yıl içerisinde farklı üniversitelerin düzenlediği programlara katılıp gençlerle buluşuyor. Mesleki eğitimin öneminin farkında olan DemirDöküm, Mesleki ve Teknik Anadolu Meslek Liseleri öğrencileri için ücretsiz ders kitabı dağıtımı projesi ile de gençlerin eğitimine destek olmayı sürdürüyor.

10 yıla yakın süredir dijital dönüşüm çalışmalarına da ağırlık veren DemirDöküm, bu alana hem yatırım yapıyor hem de düzenlediği eğitimlerle iş ortaklarını yeni nesil pazarlara hazırlıyor.

Birçok alanda çalışmalarını sürdüren DemirDöküm Akademi’nin faaliyetlerini, DemirDöküm Yönetim Kurulu Üyesi Erdem Ertuna dergimize özetledi.

Yazının devamını e-dergiden okumak için lütfen tıklayın...


 


İlginizi çekebilir...

GF Hakan Plastik 2020 Hedeflerini Belirledi

GF Hakan Plastik, tüm beyaz yakalı çalışanları ile gerçekleştirdiği toplantı ile 2020 yılına başlangıç yaparak "Gücünü hisset, harekete geç' ...
13 Ocak 2020 Pazartesi

Eskişehir TTMD Semineri'nde 'İnsan Mühendisliği' Konuşuldu

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği Eskişehir İl Temsilciliği tarafından düzenlenen sürekli eğitimler kapsamında Alarko Carrier Ankara Satış Büro Müdürü...
10 Ocak 2020 Cuma

Form Akademi

Sektörün önde gelen firmalarından her ay birinin eğitim bölümlerini ziyaret ederek mercek altına aldığımız yazı dizimizin bu ayki durağı Form Akademi ...
10 Ocak 2020 Cuma

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2020 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.