E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
B2B MEDYA

Vaillant Group Türkiye, Yeni Eğitim Merkezi ile Yılda 3 Bin Kişiye Ulaşacak

Vaillant Group Türkiye, Yeni Eğitim Merkezi ile Yılda 3 Bin Kişiye Ulaşacak

25 Mart 2020 | HABERLER362 kez okundu

Sektörün gelişimine katkı sağlayan ürün ve hizmetler sunan Vaillant Group Türkiye sektöre nitelikli bireyler kazandırmak için harekete geçti. Geleceğin teknolojileri hakkında bilgi vermek amacıyla hayata geçirilen Vaillant Group Türkiye Eğitim Merkezi, Kurtköy’de açıldı. Merkez’de düzenlenecek satış öncesi ve satış sonrası faaliyetlere yönelik eğitim programlarıyla 2020’de toplam 3 bin kişiye ulaşılması hedefleniyor.

Sunduğu teknoloji, ürün ve hizmetlerle iklimlendirme sektörünün öncüsü olan Vaillant Group Türkiye, sektöre nitelikli bireyler kazandırmak hedefiyle hayata geçirdiği Eğitim Merkezi’ni Kurtköy Satış Sonrası Hizmetler Yöneticiliğinde açtı. Sektör paydaşları ve iş ortaklarının yanı sıra Vaillant Group Türkiye çalışanları, üniversite ve mesleki lise öğrencileri ile sivil toplum kuruluşu üyelerine yönelik eğitim programlarının da düzenleneceği Vaillant Group Eğitim Merkezi’nde eğitimler yıl boyunca devam edecek.

Dinamik olarak yenilenen ürün grupları ve teknolojilerle iş ortakları ve paydaşlarının bilgi düzeyini artırmayı hedeflediklerini dile getiren Vaillant Group Türkiye CEO’su Alper Avdel“2020 yılında Eğitim Merkezimiz içinde ve dışında, yurt içi ve yurt dışı paydaşlarımıza destek amacıyla satış öncesi faaliyetlere yönelik 150 eğitim vermeyi, bu eğitimlerde 2 bin kişiye ulaşmayı hedefliyoruz. Satış sonrası için ise 100’ün üzerinde eğitim ve bin kişiye bilgi aktarımında bulunmayı planlıyoruz” dedi.

İleri teknolojiyle donatıldı

Vaillant Group Eğitim Merkezi; elektrikli ani su ısıtıcı cihazları, elektrikli ısıtma cihazları, gazlı domestik ürün grupları (kombi ve şofbenler), merkezi sistem ürünleri (kazanlar ve kontrol aksesuarları), kontrol ekipmanları, yenilenebilir sistem cihazları (hava kaynaklı ısı pompaları ve solar sistem modülleri) ve iklimlendirme cihazlarının ileri teknolojiyle üretilmiş örnekleri ile donatıldı. Teorik bilgilerin yanı sıra katılımcıların uygulamalar yaparak bilgilerini örnekler üzerinde deneyimleme şansı da bulacağı Eğitim Merkezi’nde ayrıca ilk kez su kaynaklı ısı pompası kurulumu yapılacak. Merkez’de satış öncesine yönelik; Kombi ve Su Isıtıcıları, Merkezi Sistem Planlama, VRF ve Klima, Isı Pompası Ürün ve Planlama, Solar Sistem Planlama, Yeni Platform Kombi ve Kontrol Cihazları, Webinar (Online) Eğitim Modülü ile STK’lar için genel bilgilendirme konularında eğitimler düzenlenecek. Satış sonrası için ise Yeni Personel Eğitim Modülü, Call Center, Ürün Pekiştirme, Yeni Ürün Grubu ve Network alanlarına yönelik eğitimlere odaklanılacak. 


 


İlginizi çekebilir...

Baymak'tan Uzaktan Görüntülü Teknik Servis Hizmeti

Koronavirüs (KOVİD-19) salgınının etkisini devam ettirdiği şu günlerde, Baymak iki önemli uygulamayı devreye aldı....
6 Nisan 2020

Wilo Eğitimlerini Dijitale Taşıdı

Wilo, koronavirüs ile mücadele kapsamında resmi makamların duyurduğu tedbir ve prosedürler doğrultusunda eğitimlerini dijital ortama taşıyor....
2 Nisan 2020

Ege Yıldız'ın Patronu Kemal Zorlu: "Hayatımız Suya Bağlı"

Salgından kendimizi korumada en önemli silahımız olan suyun hayati değeri bir kez daha ortaya çıkarken, bilim adamları temiz suyun tasarrufu ve bize s...
1 Nisan 2020

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2020 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.