E-Dergi Oku 
COPA
FRİGOBLOCK
YAPI FUARI

Daikin Europe, ISH Digital 21'e Premium Sponsor Olarak Katılacak

Daikin Europe, ISH Digital 21'e Premium Sponsor Olarak Katılacak

29 Ocak 2021 | HABERLER1.865 kez okundu

Daikin Europe, 22-26 Mart 2021 tarihleri arasında dijital olarak gerçekleştirilecek ısıtma, su ve enerji konusunda dünyanın önde gelen ticaret fuarı ISH Digital 21'e premium sponsor olarak katılacak.

Daikin Europe Isıtma ve Yenilenebilir Enerji Genel Müdürü Patrick Crombez: “Dijital ticaret fuarı ISH21'e katılacağımızı duyurmaktan çok mutluyuz. Birinci sınıf bir sponsor olarak, Avrupa HVAC endüstrisine olan güçlü bağlılığımızı ifade etmek istiyoruz. Mevcut ve yeni paydaşlarla e-tanışmak ve konuşmak, ısıtma işini birlikte harekete geçirmek ve sürdürülebilirliğin önemini tartışmak için bu harika fırsatı kaçırmadık."

"Daikin ile Dönüştürün"
Daikin Avrupa'nın Covid döneminde yeni paydaşlar ve tüketicilerle tanışmak için bu olumlu etkinliğe katılmayı çok önemsiyor. Dünya değişim isterken Daikin, tüm paydaşları, işletmeleri, yaşam tarzları ile el ele daha iyi bir şeye dönüşmeye kararlı.

Bu % 100 dijital etkinlik sırasında Daikin, yenileme dalgası, iç mekan kalitesi veya döngüsel ekonomi gibi çeşitli konular hakkında yüksek kaliteli web seminerleri serisi sunacak. Daikin ayrıca bu etkinlikte ürün yenilikleri hakkında ilk ipuçlarını verme fırsatını da değerlendirecek.

Daikin'ın müdahalelerinin ortak noktası "Daikin ile Dönüştür" olacaktır. Daikin, yaşadığımız sürekli değişen dünyada, tüketicilerinin sürdürülebilir bir dünyaya dönüşümünde bir ortak olarak öne çıkıyor.

Patrick Crombez: "Daikin ile Dönüştürün", Daikin'in çalışma ve misyonunun derin anlamını yansıtır. Isı pompalarımızla, apartman veya ev, ofis veya otel gibi evleri ısıtmak ve soğutmak için dışarıdaki havayı enerjiye dönüştürüyoruz. Dönüşüm aynı zamanda, fosil yakıt yakan gaz ve yağ kazanlarından günümüzde mevcut olan yenilenebilir çözümler olan ısı pompalarına geçerek ısıtma sektörünün ihtiyaç duyduğu dönüşümü ifade ediyor ”diyor.

Almanya'da güçlü bir varlığı olan bir Avrupalı şirket olarak Daikin, Avrupa ısıtma ve ısı pompaları pazarına olan bağlılığını daha da ifade etmek istiyor. Avrupa'nın karbondan arındırılması ve COVID-19 salgınından kurtulmak büyük zorluklardır ve Avrupa Birliği'ne göre COVID-19'dan sonra sürdürülebilir bir ekonomik iyileşme her zamankinden daha önemlidir. Bu amaç doğrultusunda AB, Yeşil Anlaşmasında net sürdürülebilirlik hedefleri belirlemiştir ve ülkeleri ve şirketleri misyonlarında sürdürülebilirliği uygulamaya davet etmektedir.

Daikin, ısı pompalarının bunu yapmanın mükemmel yolu olduğuna yürekten inanıyor. Gerçekten de ısı pompaları, sürdürülebilir ekonomik büyüme ile birlikte Avrupa'yı karbon nötr hale getirmek için bir çözüm olarak öne çıkıyor.

Patrick Crombez, “Her Avrupa evinde bir ısı pompası görmek istiyoruz. Müşterilerimizle birlikte, kıtamızı daha yeşil hale getirmek için Avrupa'daki ısıtma sektörü işini dönüştürebileceğimize inanıyoruz. Bu dijital ticaret fuarı sırasında paydaşlarımızla konuşmak istediğimiz konu bu: ısıtma pazarını en sürdürülebilir şekilde dönüştürmek için ne yapabiliriz?" diyor.


 


İlginizi çekebilir...

Nidapark Bomonti LOWARA Güvencesinde

Tahincioğlu Gayrimenkul'˜ün inşaat firması Nida İnşaat tarafından İstanbul Şişli'de hayata geçirilen Nidapark Bomonti Projesi'nde Lowara p...
4 Mart 2021

Form, Anadolu'da Kız Çocuklarının Geleceğine Yatırım Yapıyor

Form Şirketler Grubu, Çağdaş Yaşamı Destekleme Derneği (ÇYDD) işbirliğiyle 'Anadolu'da Bir Kızım Var Öğretmen Olacak' projesi kapsamında l...
3 Mart 2021

Menderes Devlet Hastanesinde Doğu İklimlendirme İmzası

İzmir'in Menderes ilçesinde inşaatına devam edilen Menderes Devlet Hastanesi, Doğu İklimlendirme'nin hijyenik ve konfor tipi klima santralleri...
1 Mart 2021

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.