E-Dergi Oku 
COPA
FRİGOBLOCK

İSKİD'in Yönetim Kurulu Başkanı Ayk Serdar Didonyan Oldu

İSKİD'in Yönetim Kurulu Başkanı Ayk Serdar Didonyan Oldu

30 Mart 2021 | HABERLER
304. Sayı (Nisan 2021)
1.143 kez okundu

İSKİD’in Olağan Seçimli Genel Kurulu, İSKİD üyelerinin yüksek katılımı ile 26 Mart 2021 tarihinde mesafe ve hijyen tedbirleri alınarak, The Marmara Otel Taksim’de yapıldı.

Divan Başkanı ve divan üyelerinin seçimi ile başlayan Genel Kurul’da Yönetim Kurulu Başkanı Ozan Atasoy, 2019 ve 2020 yıllarında derneğin yapmış olduğu faaliyetleri kısa bir sunum ile paylaştı. Sunumu sırasında Atasoy, pandemi sürecinde planlanan pek çok faaliyetin yapılamadığı buna karşılık derneğin çok hızlı bir şekilde değişikliklere adapte olarak faydalı faaliyetlere imza attığını belirtti. Faaliyetlerin detayları ise katılımcılara dağıtılan faaliyet raporlarında sunuldu.

Genel kurul gündem maddelerinin görüşülmesi sırasında, aidat artış önerileri, bütçe ve bundan sonraki İSKİD Yönetim Kurulu süresini 3 yıla çıkaracak ilgili tüzük maddeleri oy birliği ile kabul edildi. Buna göre 3 yıl süreyle hizmet edecek İSKİD’in 15. Dönem Yönetim, Denetim ve Onur Kurulu üyelerinin seçimine geçildi.

Seçimin ardından gerçekleştirilen 15. Dönem Yönetim Kurulu ilk toplantısında, Dernek Yönetim Kurulu Başkanlığına Ayk Serdar DİDONYAN’ın seçilmesine, Başkan Yardımcıları olarak Ozan ATASOY ve Can TOPAKOĞLU’nun, Genel Sekreter olarak Turgay YAY ve Sayman olarak Süleyman KAVAS’ın görev almasına karar verildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Ayk Serdar DİDONYAN, toplantı sırasında yaptığı konuşmada “İSKİD, sektörümüzün gelişmesi ve ortak sorunlarımızın çözümlenmesi için önemli faaliyetler yürütüyor. Bu değerli çalışmalar, 15. Dönem Yönetim Kurulumuzun çalışmaları ile artarak sürecektir. Yeni dönemde pandemi ile daha da önem kazanan iç hava kalitesi ve havalandırmanın önemi konusundaki iletişim çalışmalarımıza, dijitalleşme ve uluslararası faaliyetlerimize ağırlık vereceğiz.” dedi.

15.Dönem (2021-2023) İSKİD Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Ayk Serdar Didonyan, Başkan, Refkar

Ozan Atasoy, Başkan Yardımcısı, Aiolos

Can Topakoğlu, Başkan Yardımcısı, Arçelik

Turgay Yay, Genel Sekreter, Daikin

Süleyman Kavas, Üye, Sayman, Üntes

Hüseyin Onbaşıoğlu, Üye, Friterm

Volkan Arslan, Üye, Alarko Carrier

Birey Bakanay, Üye, Niba

Betül İmzalı, Üye, Teknosa

 

İSKİD Denetim Kurulu Üyeleri

Cem SAVCI, Vatbuz

Murad BAKANAY, Niba

Levent AYDIN, Frigoblock

 

İSKİD Onur Kurulu Üyeleri

Naci ŞAHİN, Friterm

Ahmet GÖKŞİN, Havak

Zeki POYRAZ, AFS

Zeki ÖZEN, Daikin

Levent AYDIN, Frigoblock

İSKİD Olağan Genel Kurulu’nda onursal üyeler İbrahim Biner ve Yüksel Turgut’a sektöre katkılarından dolayı plaketleri takdim edildi. Yine 14. dönem İSKİD Yönetim Kurulu Üyeleri olan Ozan Atasoy, Ayk Serdar Didonyan, Zeki Özen, Volkan Arslan, Serli Sinanoğlu Tümer, Hüseyin Onbaşıoğlu, Can Topakoğlu ve Birey Bakanay’a da yönetimde gösterdikleri başarılı çalışmalarından dolayı “teşekkür” plaketleri takdim edildi.


 


İlginizi çekebilir...

İzmir Yıldıztepe Enerji, Üntes Bayisi Olarak Hizmet Vermeye Başladı

Üntes, Türkiye genelindeki bayilik çalışmalarına İzmir'deki 3. Bayisi olan Yıldıztepe Enerji ile devam ediyor....
21 Nisan 2021

Yurtdışı Projelerde Pa-Flex İmzası

Özellikle Özbekistan ve Türkmenistan'da mekanik taahhüt yapan,bu ülkelere tedarikçi olarak hizmet veren firmalar aracılığı ile Pa-Flex kauçuk izol...
21 Nisan 2021

Viessmann.Live Etkinliği Yoğun İlgi Gördü

Viessmann'ın ISH Fuarı'na paralel olarak 22-27 Mart tarihlerinde gerçekleştirdiği dijital Viessmann.live etkinliği, çok sayıda zengin içeriğin...
21 Nisan 2021

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • İklimlendirme Sektörü Kataloğu
 • Yangın ve Güvenlik Sektörü Kataloğu
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.