E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Yetişmiş Personeli Kaybetmek

Yetişmiş Personeli Kaybetmek

5 Mart 2019 Salı | YAYINCIDAN
279. Sayı (Mart 2019)
451 kez okundu

Pek çok firmada tepe yöneticiliği yapan ve iklimlendirme sektörünün yakından tanıdığı yönetim danışmanı Levent Taşkın, Görüş sayfamızda “Personel Kaybı ve Temel Hatalar” başlıklı yazısını dergimizin okurları için kaleme aldı. Taşkın’ın, personel yetiştirmiş olmakla övünenler, neden yetişmiş personellerini kaybettiklerini-kaçırdıklarını sorgulamayanlar için 10 başlıkta yapılan yönetim hatalarını değerlendirdiği yazısını okumanızı öneririm.

Yarım asırlık köklü bir geçmişe sahip Baymak, 50. yıl kutlamalarına çalışanları için düzenlediği özel bir geceyle başladı. Baymak CEO’su Ender Çolak’ın şahsında tüm Baymak ailesinin 50. yılını kutlarım. 

Buderus’un sponsorluğunda bu yıl ikincisi düzenlen “Türkiye’nin En İyi Kombi Ustası Yarışması” da başladı. Ustalara başarılar dilerim.

İkisinin başlığını bu sayfada paylaştığım haberlerimizin ilgiyle okunduğunu, etkileşim aldığını, dijital ortamlardan sayısal olarak görüyorum. Mart sayımızda yer alan sektörel gündemi aktaran onlarca haberimizi de ilgiyle okuyacağınızı umuyorum.

Konuk Yazar sayfamızda yazan ESSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Güray Korun, yazısında, yüz elliye yakın üyesi olan ESSİAD’ın, İZKA ile başlattığı ve merakla tamamlanması beklenen Akredite Test ve Analiz Laboratuvarı EHİS LAB projesini iki yıl içinde bitirecekleri müjdesini veriyor. Yayın danışmanımız Muhittin TekmanYaşanabilir Bir Çevre ve Ülke için Yenilenebilir Enerji ve Enerji Verimliliği Öncelik Olmalıdır” başlıklı yazısında, enerji raporlarına atıfta bulunarak düşük karbon salımı ve enerji verimliliği tedbirlerine vurgu yapıyor.

Dergimizin teknik içeriğine, Mustafa Nafiz Üstüner, “Düşük Lift Koşulları ve Optimum Santrifüj Kompresörlü Su Soğutma Grubu Tasarımı”; Ersin Sayın, “Otomatik Sprinkler Sistemlerinde Yangın Pompaları”; Fatih Aksel, “Metal-Clad hava İzoleli (AIS) & Gaz İzoleli (GIS) OG Hücre karşılaştırma” başlıklı yazılarıyla katkıda bulundular.

Son iki ayda e-bültenimize üye olan, sosyal medya hesaplarımızda beğeni ve takipçi sayımızı yaklaşık on kat artıran değerli okurlarımıza dergimizi takip ettikleri için teşekkür ederim.

En derin saygılarımla.

İsmail Ceyhan
B2B Medya Genel Müdürü


 


İlginizi çekebilir...

ÖTV Tüm Ürünlerde Kaldırılsın

İSİB Başkanı Mehmet Şanal bu sayımızın Konuk Yazar sayfasında yazdı....
2 Ağustos 2019 Cuma

Soğutma Klima Sektörü İstatistikleri Neyi Gösteriyor?

Türkiye iklimlendirme sektörü üreticilerinin sivil toplum örgütü İSKİD, her yıl olduğu gibi bu yıl da sektör istatistiklerini yayımladı....
4 Temmuz 2019 Perşembe

Yapı Kimlik Belgesi - Yapı Yasası ve Yapı Sigortası

B2B Medya Yayın Grubumuz dergilerinden Yalıtım dergimiz ile Çatı ve Cephe dergimizin gelenekselleşen ödül törenleri 7 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleşti...
30 Mayıs 2019 Perşembe

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.