E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
KSB
NİBA SU SOĞUTMA KULELERİ
NIBE TÜRKİYE
FETAŞ
PİTSAN
SAVEN TEKNİK
DAMLASU SOĞUTMA KULELERİ
ALDAĞ

Erdoğan Teknik Genel Müdürü Niyazi Erdoğan: "Müşteri Odaklı İş Yapış Tarzımızla Mas Daf ile Uyum İçindeyiz"

Erdoğan Teknik Genel Müdürü Niyazi Erdoğan: "Müşteri Odaklı İş Yapış Tarzımızla Mas Daf ile Uyum İçindeyiz"

10 Eylül 2018 Pazartesi / 13:26 | SÖYLEŞİ
273. Sayı (Eylül 2018)

Mas Daf iş ortaklarından Erdoğan Teknik; keşif, teklif, satış hizmetleri sunan ve hidrofor, pompa gruplarının yanında uzmanlığına; kazan, kalorimetre, ısı istasyonu ve diğer ısıtma ekipmanlarının satış ve servis hizmetlerini de ekleyen bir firma olarak sektördeki yerini alıyor. Firmanın faaliyetleri hakkında bilgiler aktaran Erdoğan Teknik Genel Müdürü Niyazi Erdoğan: “Hedefimiz müşterilerimize, hak ettikleri konforu yaşatmak” diyor.


Şirketinizi kısaca tanıtır mısınız?
1994 senesinde yetkili servis olarak ticari faaliyetlerine başlayan şirketimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gelişmiş ve müşterilerimize keşif, teklif, satış hizmetleri sunan bir firma olarak sektördeki yerini almıştır. Hidrofor ve pompa gruplarının yanında uzmanlığına; kazan, kalorimetre, ısı istasyonu ve diğer ısıtma ekipmanlarının satış ve servis hizmetlerini de eklemiştir.


Yoğun olarak hangi sektörler ile çalışmaktasınız?

Şirketimiz yoğun olarak mekanik tesisat firmalarına ana ekipman ve cihaz satışı alanında hizmet vermektedir.


Bu güne kadar hizmet verdiğiniz en önemli projeler nelerdir? Kısaca bahseder misiniz?
AQUA Dolpin’in pompa grupları ile başlayan ilk proje satışımız, Gebze 1. etap Emlak Konut, Double Tree Hilton Topkapı, Gül Proje Vira İstanbul, Gül Park Yaşam, Divan Residence, vb. pek çok projede çözüm ortağı olarak yer aldık.


Türkiye tesisat sektörünü nasıl değerlendiriyorsunuz? Pompa sektörü ile ilgili de değerlendirmelerinizi alabilir miyiz?
Türkiye’de halen sürmekte olan pek çok özel sektör projesinde, özellikle enerji verimliliği konusu giderek önem kazanmakta ve marka seçimlerinde belirleyici olmaktadır. Ancak, genellikle müteahhit firmalar tarafından gerçekleştirilen devlet ve belediye işlerinde, fiyat/maliyet konusu ön plana çıkmakta, enerji verimliliği konusu biraz geri planda kalmaktadır. Bu tür ihalelerin şartnameleri hazırlanırken enerji verimliliği yüksek ürünlere yönelik şartlarında değerlendirilmesi faydalı olacaktır.


Müşterileriniz sizi neden tercih etmeli? Rakiplerinizden farklılıklarınız nelerdir?
Biz müşterilerimize, 360 derece hizmet sunmaktayız. İşin teklif aşamasından önce keşif aşamasında; müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına uygun doğru ürünlerin seçimini yapmaktayız. Daha sonra satışını gerçekleştirdiğimiz ürünün ihtiyacı olan montaj, devreye alma ve kullanım eğitimi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ana hedefimiz müşterilerimize, hak ettikleri konforu yaşatmaktır. 


Mas Daf ile işbirliğinizi nasıl görüyorsunuz?
Bizler, müşteri odaklı iş yapış tarzımızla Mas Daf ile uyum içindeyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için; Mas Grup’un sahadaki İş Ortağı olarak, Mas Pompa’nın tüm departmanlarındaki çalışanları ile birlikte hareket etmekteyiz. Ortak amaçlarımız, ürün kalitesinin lojistik ve servis hizmetlerinin sürekli iyileştirilmesi, teknik bilgi seviyesinin artırılması, Ar-Ge bölümüne geribildirim ve sürdürülebilir diyalog / gelişim halinde, birlikte hareket etmektir.


Gelecek hedeflerinizden bahseder misiniz?
Erdoğan Teknik olarak müşterilerimizin bizlere verdiği destek ile bölgemizde bilinen bir marka haline geldik. Bu desteğin bilinci içerisinde, büyümeye devam eden firmamızı, 2. kuşak yöneticiler ile 2. yirmi beş yıla, amatör ruhumuzu kaybetmeden taşıyıp, yolumuza devam etmek istiyoruz.
 


 


İlginizi çekebilir...

Danfoss İş Geliştirme ve İran, Azerbaycan Satış Müdürü Murat Erdoğan: 'Enerjide Alternatif Çözüm: Bölgesel Isıtma'

Bölgesel ısıtma sistemleri üzerine sohbet gerçekleştirdiğimiz Danfoss İş Geliştirme ve İran, Azerbaycan Satış Müdürü Murat Erdoğan ülkemizin bu konuda...
4 Ekim 2018 Perşembe / 09:30

EMAS Makina Pazarlama Müdürü Atakan Unan: 'Ar-Ge'ye Ayırdığımız Payı %10 Mertebelerine Yükseltmeyi Hedefliyoruz'

Emas Makina Sanayi A.Ş., 30 yılı aşkın süredir E.C.A. markası ile ısıtma sistemleri sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdü...
3 Temmuz 2018 Salı / 13:46

Wenta Isı Teknolojileri A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aydın: 'Yeni Yatırımlarla Büyüyoruz'

Konusunda deneyimli mühendisleri ve çalışanları ile ısıtma sektöründe çağın teknolojisine uygun çözümler sunan Wenta, Ankara ve Kırşehir'de yeni f...
3 Temmuz 2018 Salı / 13:42