E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Erdoğan Teknik Genel Müdürü Niyazi Erdoğan: "Müşteri Odaklı İş Yapış Tarzımızla Mas Daf ile Uyum İçindeyiz"

Erdoğan Teknik Genel Müdürü Niyazi Erdoğan: "Müşteri Odaklı İş Yapış Tarzımızla Mas Daf ile Uyum İçindeyiz"

10 Eylül 2018 Pazartesi | SÖYLEŞİ
273. Sayı (Eylül 2018)
1.552 kez okundu

Mas Daf iş ortaklarından Erdoğan Teknik; keşif, teklif, satış hizmetleri sunan ve hidrofor, pompa gruplarının yanında uzmanlığına; kazan, kalorimetre, ısı istasyonu ve diğer ısıtma ekipmanlarının satış ve servis hizmetlerini de ekleyen bir firma olarak sektördeki yerini alıyor. Firmanın faaliyetleri hakkında bilgiler aktaran Erdoğan Teknik Genel Müdürü Niyazi Erdoğan: “Hedefimiz müşterilerimize, hak ettikleri konforu yaşatmak” diyor.


Şirketinizi kısaca tanıtır mısınız?
1994 senesinde yetkili servis olarak ticari faaliyetlerine başlayan şirketimiz, müşterilerimizin talepleri doğrultusunda gelişmiş ve müşterilerimize keşif, teklif, satış hizmetleri sunan bir firma olarak sektördeki yerini almıştır. Hidrofor ve pompa gruplarının yanında uzmanlığına; kazan, kalorimetre, ısı istasyonu ve diğer ısıtma ekipmanlarının satış ve servis hizmetlerini de eklemiştir.


Yoğun olarak hangi sektörler ile çalışmaktasınız?

Şirketimiz yoğun olarak mekanik tesisat firmalarına ana ekipman ve cihaz satışı alanında hizmet vermektedir.


Bu güne kadar hizmet verdiğiniz en önemli projeler nelerdir? Kısaca bahseder misiniz?
AQUA Dolpin’in pompa grupları ile başlayan ilk proje satışımız, Gebze 1. etap Emlak Konut, Double Tree Hilton Topkapı, Gül Proje Vira İstanbul, Gül Park Yaşam, Divan Residence, vb. pek çok projede çözüm ortağı olarak yer aldık.


Türkiye tesisat sektörünü nasıl değerlendiriyorsunuz? Pompa sektörü ile ilgili de değerlendirmelerinizi alabilir miyiz?
Türkiye’de halen sürmekte olan pek çok özel sektör projesinde, özellikle enerji verimliliği konusu giderek önem kazanmakta ve marka seçimlerinde belirleyici olmaktadır. Ancak, genellikle müteahhit firmalar tarafından gerçekleştirilen devlet ve belediye işlerinde, fiyat/maliyet konusu ön plana çıkmakta, enerji verimliliği konusu biraz geri planda kalmaktadır. Bu tür ihalelerin şartnameleri hazırlanırken enerji verimliliği yüksek ürünlere yönelik şartlarında değerlendirilmesi faydalı olacaktır.


Müşterileriniz sizi neden tercih etmeli? Rakiplerinizden farklılıklarınız nelerdir?
Biz müşterilerimize, 360 derece hizmet sunmaktayız. İşin teklif aşamasından önce keşif aşamasında; müşterilerin gerçek ihtiyaçlarına uygun doğru ürünlerin seçimini yapmaktayız. Daha sonra satışını gerçekleştirdiğimiz ürünün ihtiyacı olan montaj, devreye alma ve kullanım eğitimi işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Ana hedefimiz müşterilerimize, hak ettikleri konforu yaşatmaktır. 


Mas Daf ile işbirliğinizi nasıl görüyorsunuz?
Bizler, müşteri odaklı iş yapış tarzımızla Mas Daf ile uyum içindeyiz. Müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için; Mas Grup’un sahadaki İş Ortağı olarak, Mas Pompa’nın tüm departmanlarındaki çalışanları ile birlikte hareket etmekteyiz. Ortak amaçlarımız, ürün kalitesinin lojistik ve servis hizmetlerinin sürekli iyileştirilmesi, teknik bilgi seviyesinin artırılması, Ar-Ge bölümüne geribildirim ve sürdürülebilir diyalog / gelişim halinde, birlikte hareket etmektir.


Gelecek hedeflerinizden bahseder misiniz?
Erdoğan Teknik olarak müşterilerimizin bizlere verdiği destek ile bölgemizde bilinen bir marka haline geldik. Bu desteğin bilinci içerisinde, büyümeye devam eden firmamızı, 2. kuşak yöneticiler ile 2. yirmi beş yıla, amatör ruhumuzu kaybetmeden taşıyıp, yolumuza devam etmek istiyoruz.
 


 


İlginizi çekebilir...

"Yüksek Üretim ve İhracat Kapasitemizi Güçlendiren Yatırımlar Yapıyoruz"

Termo Teknik'teki son gelişmeler hakkında dergimize bilgiler aktaran Termo Teknik Türkiye Ticari Genel Müdürü M. Emin Kasan, 'Termo Teknik ola...
3 Temmuz 2019 Çarşamba

"Türkiye'den Çıkan Global Bir Marka Olmak İstiyoruz"

ODE'nin gündemine ve sektöre dair kendisine yönelttiğimiz soruları cevaplayan ODE Satış ve Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Erhan Özdemir, ODE'...
24 Mayıs 2019 Cuma

Boreas A.Ş. Genel Müdürü Serdar Lülecioğlu: "Hedefimiz Globalleşmek"

Şirketlerinin globalleşme hedefleri doğrultusunda yaptıkları çalışmaları dergimize anlatan Boreas A.Ş. Genel Müdürü Serdar Lülecioğlu, 'Yarın Bore...
13 Mayıs 2019 Pazartesi

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.