E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
B2B MEDYA

Chillventa 2010 Hazırlıkları Başladı

8 Kasım 2010 Pazartesi | HABERLER
166. Sayı (166)
158 kez okundu

Chillventa 2010 Hazırlıkları Başladı
2008 yılında ilk kez düzenlenen, Uluslararası Soğutma, İklimlendirme, Havalandırma ve Isı Pompaları Ticaret Fuarı Chillventa, ikinci şovunu 13-15 Ekim 2010 tarihleri arasında gerçekleştirmeye hazırlanıyor. İlk fuardaki başarısının ardından Chillventa, soğutma, iklimlendirme, havalandırma ve -ilk kez olarak- ısı pompası sektöründe faaliyet gösteren firmalar için kendini, yeni uluslararası buluşma noktası olarak kanıtladı. Fuar organizatörleri, 2010 yılındaki fuara daha fazla güveniyor. Şu günlerde Chillventa 2010, potansiyel fuar katılımcılarına başvuru dokümanlarının postalanması ile resmi olarak faaliyetlerine başlamış durumda. 

Nürnberg’de bulunan dünyaca ünlü fuar alanında gerçekleştirilen Chillventa, 2008 yılındaki ilk fuarda sunduğu yenilikçi ürünler, komponentler, sistem ve uygulama yelpazesi ile soğutma sektörü fuarı olarak ön plana çıkmıştı. Fuar aynı zamanda soğutma, iklimlendirme, ısı pompaları ve havalandırma alanlarında ürün ve sistem geliştirme anlamında da belirleyici bir uluslararası forum olma niteliği taşıyor. Fuar, soğutma ve ısıtmaya yönelik termodinamik döngü süreçlerini ve diğer tüm ilgili alanlarını temsil ediyor. NürnbergMesse Yönetim Kurulu üyesi Walter Hufnagel fuar hakkında yaptığı açıklamada, “Chillventa’nın özgün geçmişi ana konusu olan soğutma, iklimlendirme ve havalandırma teknolojileri alanlarında da yeni güçler ortaya çıkartmış, sıra dışı süreçler başlatmış ve üretken ortaklıklar oluşmasına yardımcı olmuştur. 2008 fuarı, bütün bu dinamik gelişmelerin ve bunun yanında, yeni bir özel organizasyon ruhunuzun da çekirdeğini teşkil etmiştir” şeklinde belirtiyor. 

2010 yılında Chillventa ile eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek olan Endüstriyel Isı Pompaları Köyü, 2009 yılında gerçekleştirilmiş olan Avrupa Isı Pompaları Zirvesi’nin de temelini attı. Fuar yetkilileri, bu organizasyonun, pek çok endüstri oyuncusunun, sektörler içi bir diyalog platformu arayışına çözüm olarak ortaya çıktığını belirtiyor. 

Sanal-Fuar: ask-ChillventaYıl boyunca yaklaşık 2 bin 900 ürün ve 803 fuar katılımcısı ve her zaman güncel ask-Chillventa, Uluslararası Soğutma, İklimlendirme, Havalandırma ve Isı Pompaları Ticaret Fuarı Chillventa’yı tüm dünyaya eşzamanlı ve 24 saat kesintisiz bir şekilde sunuyor. Bu endüstriyel platform, ziyaretçilere ve potansiyel müşterilere; kapsamlı arama fonksiyonları, ürün karşılaştırmaları ve Chillventa’ya katılan firmalar hakkında detaylı bilgiler sunuyor. Fuar katılımcıları ile kolay ve doğrudan iletişim her zaman için mümkün ve ask- Chillventa ziyaretçileri, kişiselleştirilmiş bilgi hizmeti sayesinde istedikleri zaman güncel bilgilere ulaşabiliyor. Sanal Chillventa’yı ask-chillventa.de adresinde ziyaret edebilmek mümkün.

2008 yılında yapılan ilk Chillventa fuarına, toplamda 90’dan fazla ülkeden 29 bin 512 ziyaretçi katılmış, 43 ülkeden gelen 803 uluslararası fuar katılımcısı fuarda yer almıştı. Chillventa fuarı 13–15 Ekim 2010 tarihleri arasında Exhibition Centre Nuremberg’de gerçekleştirilecek.


 


İlginizi çekebilir...

ISK-SODEX Fuarı Başarıyla Gerçekleştirildi

ISK-SODEX, 2-5 Ekim tarihleri arasında sektörü İstanbul'da bir araya getirdi....
7 Ekim 2019 Pazartesi

İSİB, ISK SODEX Fuarı'nda Alım Heyeti Organizasyonu Düzenledi

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), bu yıl 14. kez düzenlenen ISK Sodex Fuarı kapsamında, 43 ülkeden 133 firmanın katıldığı alım heyeti...
7 Ekim 2019 Pazartesi

İGDAŞ'ın Yeni Genel Müdürü Belli Oldu

İBB iştiraklerinden İGDAŞ'ın başına ekonomist ve siyaset bilimi konusunda çalışmaları olan Dr. Mithat Bülent Özmen atandı....
25 Eylül 2019 Çarşamba

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • Klima ve Soğutma Rehberi
 • Yangın ve Güvenlik Rehberi
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.