E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

İklimlendirme Sektörü İhracatçılar Birliği'nde Bayrak Değişimi

İklimlendirme Sektörü İhracatçılar Birliği'nde Bayrak Değişimi

10 Mayıs 2018 Perşembe / 21:25 | YAYINCIDAN
269. Sayı (Mayıs 2018)
17 kez okundu

25 Nisan 2018 tarihinde Ankara’da gerçekleşen İSİB Genel Kurulu, birliğin Yönetim Kurulu Başkanlığına oybirliği ile Mehmet Şanal’ı seçti. İSİB, Zeki Poyraz beyin Başkanlığında, Türk ürünlerinin dış pazarlarda tanınması için çok önemli başarılara imza attı. Üntes Grup Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Şanal beyi ve şahsında yeni Yönetim Kurulu üyelerini kutluyor, başarılar diliyorum. Yeni dönemde de aynı başarının sürdürüleceğine ve sektöre katkının artarak devam edeceğine inanıyorum.

13. Uluslararası Yapıda Tesisat Teknolojisi Sempozyumu hakkında ayrıntıları haber sayfalarımızda okuyabilirsiniz. Davetli konuşmacı Orhan Turan’ın sunumunda fiyat rekabeti yaparsanız rakibinizin sizi yakalaması için bir ay, nitelikli iş gücünüzü yakalaması için yedi yıl gerekir tespitini burada paylaşmak istiyorum. Davetli konuşmacı TÜSİAD Başkanı Erol Bilecik’in katılımı da Sempozyuma değer kattı. Bu satırlarda, TTMD Başkanı Prof. Birol Kılkış, Bilim Kurulu Başkanı Prof. Ahmet Arısoy ve Sempozyum Yürütme Kurulu Başkanı Dr. Murat Çakan ve emeği geçenleri tebrik ediyorum.

Bu sayımızda; Bosch Termoteknik Pazarlama Müdürü Ali Aktaş ve Isıdem Yalıtım Genel Müdürü Murat Erenoğlu ile gerçekleştirdiğimiz söyleşilere yer verdik. İlgiyle okuyacağınızı umuyorum.

Konuk yazar sayfamızda; ESSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Semerci “Geleceğe Değer Katacağız” başlıklı yazısında ESSİAD faaliyetlerini anlattı.

B2B Medya dergilerimizden Yalıtım tarafından düzenlenen “Yalıtım Sektörü Başarı Ödülleri” ve Çatı Cephe tarafından düzenlenen “Çatı ve Cephe Malzemeleri Ödülleri” kazananları belli oldu. Okurlarımızı 9 Mayıs 2018 tarihinde İstanbul Yapı Fuarı’nda düzenleyeceğimiz ödül törenine davet ediyorum.

Gelecek sayımızda buluşmak üzere…

En derin saygılarımla,

İsmail Ceyhan


 


İlginizi çekebilir...

Yapı Kimlik Belgesi - Yapı Yasası ve Yapı Sigortası

B2B Medya Yayın Grubumuz dergilerinden Yalıtım dergimiz ile Çatı ve Cephe dergimizin gelenekselleşen ödül törenleri 7 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleşti...
30 Mayıs 2019 Perşembe / 19:14

Tesis Yönetimi

Türkiye Tesis Yönetimi Konferansı'nın ikincisi geçtiğimiz ay Yenikapı Fuar ve Gösteri Merkezi'nde yapıldı....
6 Mayıs 2019 Pazartesi / 15:27

Değişim Rüzgarları Eserken Kimileri Duvar Örer, Kimileri Yeldeğirmeni Kurar

İSEDA Başkanı Turhan Karakaya, bu sayımızın Konuk Yazar sayfalarındaki "F-Gaz Yönetmeliği ve Sektöre Etkileri" başlıklı yazısını yukarıdaki ...
2 Nisan 2019 Salı / 16:33

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Yalıtım Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.