E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Teknik Boru Endüstriyel Yönetim Kurulu Başkanı Esat Köprülü: 'Müşterilerimize Öngörüleri Doğrultusunda En Uygun Çözümleri Sunuyoruz'

Teknik Boru Endüstriyel Yönetim Kurulu Başkanı Esat Köprülü:  'Müşterilerimize Öngörüleri Doğrultusunda En Uygun Çözümleri Sunuyoruz'

4 Nisan 2018 Çarşamba / 11:17 | SÖYLEŞİ
268. Sayı (Nisan 2018)
31 kez okundu

Yurt içi ve yurt dışı projelere endüstri, enerji, yangın güvenlik ve HVAC yalıtım otomasyon konularında yaklaşık 15 bin çeşit ürünü ile hizmet veren Teknik Boru Endüstriyel, sektöründe sürdürülebilir ticari başarıyı hedefleyen, ortak değer yaratabilmek için çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlayan, tercih edilen, güvenilir bir tedarik şirketi olma vizyonunda çalışmalarını devam ettiriyor. Firmanın Kurucu Ortaklarından ve Yönetim Kurulu Başkanı Esat Köprülü şirketlerinin faaliyet ve hedefleri ile ilgili dergimize bilgiler verdi.

FİRMANIZ HAKKINDA BİLGİ VEREREK, HANGİ ALANLARDA FAALİYET GÖSTERİYORSUNUZ ANLATIR MISINIZ?


Borusan Mannesman Boru ana bayiliğimiz Aydın Boru, Aydın Global, Unival Giacomini, Saytek Metal, Siemens, Mas-Daf Pompa Sistemleri, Batu Vana, Norm Bağlantı Elemanları, ODE Yalıtım bayilikleri faaliyetine devam etmektedir.  Yurt içi ve yurt dışı projelere endüstri, enerji, yangın güvenlik ve HVAC yalıtım otomasyon konularında yaklaşık 15 bin çeşit ürünümüz ile değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız.

Ürün gruplarımız arasında; Boyuna kaynaklı ve spiral kaynaklı çelik borular, Pe Kaplı/İç epoksi kaplı Çelik Borular, Sertifikalı Çelik Çekme Borular, Pik Atık Su Boruları, PPRC-PE Borular, Su, Gaz, Buhar Vanaları, Yangın korunum sistemleri, Otomasyon Sistemleri Ekipmanları, Pompa Sistemleri, Dövme Boru Bağlantı Parçaları, Askı Kelepçe Sistemleri ve Fittings Ürünleri, Sismik Gurubu, Yalıtım ürün gurubu bulunuyor.

Rafineriler, enerji santralleri, havaalanları, entegre sağlık kampusları, üniversiteler, üretim tesisleri, yüksek binalar, tatil köyleri ve oteller, alışveriş merkezleri ürünlerimizin kullanıldığı alanlardır.

TEKNİK BORU ENDÜSTRİYEL’İN SEKTÖRDEKİ FARKI NEDİR? 

Teknik Boru Endüstriyel, dünya kalitesindeki ürün gurupları ile yurt içi ve yurtdışı piyasaları anlık takip ederek iş ortaklarına katma değer sağlar. Satış öncesi ve satış sonrası operasyonel ve teknik desteklerimizle müşterilerimizin süreçlerini kolaylaştırmak hedefimizdir. Projelerde tek bir satın alma ile ekonomik, hızlı ve yalın süreç sağlarız. Değişen konjöktürlerde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak güvenli çözümler sunarız.

Yalın ve etik yapımız, takım çalışmasına yatkınlığımız, sürekli gelişim ve değişime açık sistemimizde konularında yetkin değerli çalışma arkadaşlarımız daima müşterilerimize
öngörüleri doğrultusunda en uygun çözümleri sunmak uğraşındadır. Tüm süreçlerimizi oluşturduğumuz otomasyon sistemi ile ve ISO 9001 kalite yönetim sistemi ile yönetiyoruz.


Ülkemizde hızla gelişen inşaat sektörü ile birlikte yangın korunum ekipmanları ön plana çıkmaktadır. Onaylı malzeme kullanım, doğru ürünlerin seçilerek doğru uygulamalarla kullanımı mal ve can güvenliği açısından son derece önemlidir.

Yangın Korunum Merkezimiz ile dünyanın en kaliteli yangın korunum ekipmanlarını; Borusan Firesist Yangın Tesisat boruları ile Giacomini Unival, Rapidrop, Weflo, Global Safety, PAG marka Pik Döküm boru ve ek parçalarını müşterilerimize sunuyoruz.


ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM İHRACAT HEDEFLERİNİZ NELER?

2017 yılı içerisinde ihracat hedefimizi istediğimiz seviyede gerçekleştirdik. 2018’de daha farklı ülkelerde olarak ihracatımızı önceki yıla göre arttırma hedefimiz var.


SON OLARAK SEKTÖRÜN EKONOMİSİ İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELERİNİZ NELERDİR?

2018 yılında küresel ekonomilerdeki değişimlerin yurt içi ve yurt dışı pazarlara olumlu yansımasını diliyoruz. Yurt dışı ve yurt içinde önemli projelerde yer alan inşaat ve enerji gurubu firmalarımız sektöre güven ve dinamizm kazandırmaktadır. Bu firmalarımızın 2018 yılında giderek daha önemli projelere imza atması hepimizin beklentisidir.

Yurt içi inşaat sektöründe büyümede son dönemde hız kazanan kentsel dönüşüm çalışmaları da önemli rol oynamıştır. Kentsel dönüşüm projelerinin artışı inşaat sektörünün tüm alt sektörlerine canlılık getirmiştir, getirmeye devam edecektir. Yıl içerisinde planlanmış makro projelerin başlaması bu ivmeyi daha da olumlu yönde arttıracaktır.
 


 


İlginizi çekebilir...

Wenta Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aydın: 'Yatırımlar Her Zaman Firmaları İleriye Taşır'

Şirketlerinin faaliyetleri ve planları hakkında dergimize bilgiler veren Wenta Şirketler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Aydın, 'Ekonomik zorlu...
5 Nisan 2019 Cuma / 11:16

Form Şirketler Grubu İcra Kurulu Başkanı Tunç Korun: 'Lennox Marka Klimaları Yerlileştiriyoruz'

Amerikalı klima üreticisi Lennox ile lisans anlaşması yaparak İzmir'deki fabrikasında özel bir hat oluşturan Form Şirketler Grubu, gerçekleştirdiğ...
5 Nisan 2019 Cuma / 09:44

Mehmet Şanal: "Üntes'i İhracatta Daha da Büyüteceğiz"

Sürdürülebilir konforu ve verimliliği hedefleyen yenilikçi ve entegre çözümleri 1968 yılından beri sektörün hizmetine sunan Üntes 50. yılını kutluyor....
14 Ocak 2019 Pazartesi / 13:50

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Yalıtım Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.