E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
DAMLASU SOĞUTMA KULELERİ
KSB
FETAŞ
PİTSAN
ALDAĞ
NIBE TÜRKİYE
SAVEN TEKNİK
NİBA SU SOĞUTMA KULELERİ

Teknik Boru Endüstriyel Yönetim Kurulu Başkanı Esat Köprülü: 'Müşterilerimize Öngörüleri Doğrultusunda En Uygun Çözümleri Sunuyoruz'

Teknik Boru Endüstriyel Yönetim Kurulu Başkanı Esat Köprülü:  'Müşterilerimize Öngörüleri Doğrultusunda En Uygun Çözümleri Sunuyoruz'

4 Nisan 2018 Çarşamba / 11:17 | SÖYLEŞİ
268. Sayı (Nisan 2018)

Yurt içi ve yurt dışı projelere endüstri, enerji, yangın güvenlik ve HVAC yalıtım otomasyon konularında yaklaşık 15 bin çeşit ürünü ile hizmet veren Teknik Boru Endüstriyel, sektöründe sürdürülebilir ticari başarıyı hedefleyen, ortak değer yaratabilmek için çalışan ve müşteri memnuniyetini sağlayan, tercih edilen, güvenilir bir tedarik şirketi olma vizyonunda çalışmalarını devam ettiriyor. Firmanın Kurucu Ortaklarından ve Yönetim Kurulu Başkanı Esat Köprülü şirketlerinin faaliyet ve hedefleri ile ilgili dergimize bilgiler verdi.

FİRMANIZ HAKKINDA BİLGİ VEREREK, HANGİ ALANLARDA FAALİYET GÖSTERİYORSUNUZ ANLATIR MISINIZ?


Borusan Mannesman Boru ana bayiliğimiz Aydın Boru, Aydın Global, Unival Giacomini, Saytek Metal, Siemens, Mas-Daf Pompa Sistemleri, Batu Vana, Norm Bağlantı Elemanları, ODE Yalıtım bayilikleri faaliyetine devam etmektedir.  Yurt içi ve yurt dışı projelere endüstri, enerji, yangın güvenlik ve HVAC yalıtım otomasyon konularında yaklaşık 15 bin çeşit ürünümüz ile değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamaktayız.

Ürün gruplarımız arasında; Boyuna kaynaklı ve spiral kaynaklı çelik borular, Pe Kaplı/İç epoksi kaplı Çelik Borular, Sertifikalı Çelik Çekme Borular, Pik Atık Su Boruları, PPRC-PE Borular, Su, Gaz, Buhar Vanaları, Yangın korunum sistemleri, Otomasyon Sistemleri Ekipmanları, Pompa Sistemleri, Dövme Boru Bağlantı Parçaları, Askı Kelepçe Sistemleri ve Fittings Ürünleri, Sismik Gurubu, Yalıtım ürün gurubu bulunuyor.

Rafineriler, enerji santralleri, havaalanları, entegre sağlık kampusları, üniversiteler, üretim tesisleri, yüksek binalar, tatil köyleri ve oteller, alışveriş merkezleri ürünlerimizin kullanıldığı alanlardır.

TEKNİK BORU ENDÜSTRİYEL’İN SEKTÖRDEKİ FARKI NEDİR? 

Teknik Boru Endüstriyel, dünya kalitesindeki ürün gurupları ile yurt içi ve yurtdışı piyasaları anlık takip ederek iş ortaklarına katma değer sağlar. Satış öncesi ve satış sonrası operasyonel ve teknik desteklerimizle müşterilerimizin süreçlerini kolaylaştırmak hedefimizdir. Projelerde tek bir satın alma ile ekonomik, hızlı ve yalın süreç sağlarız. Değişen konjöktürlerde müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini anlayarak güvenli çözümler sunarız.

Yalın ve etik yapımız, takım çalışmasına yatkınlığımız, sürekli gelişim ve değişime açık sistemimizde konularında yetkin değerli çalışma arkadaşlarımız daima müşterilerimize
öngörüleri doğrultusunda en uygun çözümleri sunmak uğraşındadır. Tüm süreçlerimizi oluşturduğumuz otomasyon sistemi ile ve ISO 9001 kalite yönetim sistemi ile yönetiyoruz.


Ülkemizde hızla gelişen inşaat sektörü ile birlikte yangın korunum ekipmanları ön plana çıkmaktadır. Onaylı malzeme kullanım, doğru ürünlerin seçilerek doğru uygulamalarla kullanımı mal ve can güvenliği açısından son derece önemlidir.

Yangın Korunum Merkezimiz ile dünyanın en kaliteli yangın korunum ekipmanlarını; Borusan Firesist Yangın Tesisat boruları ile Giacomini Unival, Rapidrop, Weflo, Global Safety, PAG marka Pik Döküm boru ve ek parçalarını müşterilerimize sunuyoruz.


ÖNÜMÜZDEKİ DÖNEM İHRACAT HEDEFLERİNİZ NELER?

2017 yılı içerisinde ihracat hedefimizi istediğimiz seviyede gerçekleştirdik. 2018’de daha farklı ülkelerde olarak ihracatımızı önceki yıla göre arttırma hedefimiz var.


SON OLARAK SEKTÖRÜN EKONOMİSİ İLE İLGİLİ DEĞERLENDİRMELERİNİZ NELERDİR?

2018 yılında küresel ekonomilerdeki değişimlerin yurt içi ve yurt dışı pazarlara olumlu yansımasını diliyoruz. Yurt dışı ve yurt içinde önemli projelerde yer alan inşaat ve enerji gurubu firmalarımız sektöre güven ve dinamizm kazandırmaktadır. Bu firmalarımızın 2018 yılında giderek daha önemli projelere imza atması hepimizin beklentisidir.

Yurt içi inşaat sektöründe büyümede son dönemde hız kazanan kentsel dönüşüm çalışmaları da önemli rol oynamıştır. Kentsel dönüşüm projelerinin artışı inşaat sektörünün tüm alt sektörlerine canlılık getirmiştir, getirmeye devam edecektir. Yıl içerisinde planlanmış makro projelerin başlaması bu ivmeyi daha da olumlu yönde arttıracaktır.
 


 


İlginizi çekebilir...

Danfoss İş Geliştirme ve İran, Azerbaycan Satış Müdürü Murat Erdoğan: 'Enerjide Alternatif Çözüm: Bölgesel Isıtma'

Bölgesel ısıtma sistemleri üzerine sohbet gerçekleştirdiğimiz Danfoss İş Geliştirme ve İran, Azerbaycan Satış Müdürü Murat Erdoğan ülkemizin bu konuda...
4 Ekim 2018 Perşembe / 09:30

Erdoğan Teknik Genel Müdürü Niyazi Erdoğan: "Müşteri Odaklı İş Yapış Tarzımızla Mas Daf ile Uyum İçindeyiz"

Mas Daf iş ortaklarından Erdoğan Teknik; keşif, teklif, satış hizmetleri sunan ve hidrofor, pompa gruplarının yanında uzmanlığına; kazan, kalorimetre,...
10 Eylül 2018 Pazartesi / 13:26

EMAS Makina Pazarlama Müdürü Atakan Unan: 'Ar-Ge'ye Ayırdığımız Payı %10 Mertebelerine Yükseltmeyi Hedefliyoruz'

Emas Makina Sanayi A.Ş., 30 yılı aşkın süredir E.C.A. markası ile ısıtma sistemleri sektörünün en güçlü markalarından biri olarak faaliyetlerini sürdü...
3 Temmuz 2018 Salı / 13:46