E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

SODEX Fuarının Dinamizmini Özlemiştim...

SODEX Fuarının Dinamizmini Özlemiştim...

11 Mart 2018 Pazar / 21:22 | YAYINCIDAN
267. Sayı (Mart 2018)
14 kez okundu

İklimlendirme sektörünün tüm sivil toplum kuruluşlarının desteği ile düzenlenen ISK-SODEX İSTANBUL 2018 Fuarı bu yıl yeni tarih ve yeni yeri ile başarılı bir sınav verdi. Açılışta, organizatör fuarın tekli yıllarda yapılması kararını ve gelecek fuarın 2019 yılı ekim ayında düzenleneceği bilgisini paylaştı. Fuarı destekleyen Vakıf ve derneklerimiz başta olmak üzere organizatörü ve katılımcı firmaları kutluyorum. Aldağ A.Ş.’yi, fuara getirdiği dinamizm ve bu büyük buluşmaya moral katkısı için ayrıca tebrik ederim. Açılışta, İSİB başkanımızın tespit ve hükümetten beklentilerini dile getirmesini, ISKAV Başkanımızın vakıf çalışmaları hakkında verdiği bilgileri çok değerli buluyor ve özellikle sektörümüzün kanaat önderlerinin fuar izlenimleri sayfalarımızda yer verdiğimiz açıklamaları okumasını öneriyorum.

8 Şubat günü genel kurulunu fuarda gerçekleştiren KBSB yeni yönetim kurulunu belirledi. A. Cevat Akkaya KBSB’nin yeni dönem başkanı oldu. Başkan Cevat Akkaya’yı ve şahsında yeni yönetim kurulunu kutluyor ve başarılar diliyorum.

KBSB Başkanı Cevat Akkaya, Dikkan Group Satış ve Pazarlama Direktörü Alkım Gür, Johnson Controls DX Türkiye ve Hazar Bölgesi Genel Müdürü Bahadır Taşkonak ile gerçekleştirdiğimiz söyleşilerin okurlarımızın ilgisini çekeceğini umuyorum. İçlerinde fuarda firma sunumu olan birkaç makalenin de bulunduğu teknik yazılar, teknik tanıtımlar ve ürünler dergimizin teknik içeriğini zenginleştirdi.

Dergimizin ilk sayısından itibaren, mühendis okurlarımıza yönelik teknik ve bilimsel içeriğimizin güvencesi, yayın danışmanımız Makina Mühendisi Muhittin Tekman bu sayıdan itibaren Güncel Yorum sayfasında görüş ve değerlendirmelerini okurlarımız ile paylaşmaya başladı.

Konuk Yazar sayfamızda ise Aldağ A.Ş. Yönetim Kurulu Başkan Vekili Rebii Dağoğlu yazdı. İlgiyle okunacağına eminim.

Gelecek sayıda görüşmek üzere…

En derin saygılarımla.
İsmail Ceyhan


 


İlginizi çekebilir...

Yapı Kimlik Belgesi - Yapı Yasası ve Yapı Sigortası

B2B Medya Yayın Grubumuz dergilerinden Yalıtım dergimiz ile Çatı ve Cephe dergimizin gelenekselleşen ödül törenleri 7 Mayıs 2019 tarihinde gerçekleşti...
30 Mayıs 2019 Perşembe / 19:14

Tesis Yönetimi

Türkiye Tesis Yönetimi Konferansı'nın ikincisi geçtiğimiz ay Yenikapı Fuar ve Gösteri Merkezi'nde yapıldı....
6 Mayıs 2019 Pazartesi / 15:27

Değişim Rüzgarları Eserken Kimileri Duvar Örer, Kimileri Yeldeğirmeni Kurar

İSEDA Başkanı Turhan Karakaya, bu sayımızın Konuk Yazar sayfalarındaki "F-Gaz Yönetmeliği ve Sektöre Etkileri" başlıklı yazısını yukarıdaki ...
2 Nisan 2019 Salı / 16:33

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Yalıtım Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.