E-Dergi Oku 
COPA
FRİGOBLOCK
HENKEL

Wavin, 50. Yıl Bahçesi ile Büyüyecek

Wavin, 50. Yıl Bahçesi ile Büyüyecek

7 Haziran 2021 | HABERLER124 kez okundu

Dünya’da 40’tan fazla ülkeye mekanik tesisat çözümlerini ulaştıran Wavin, kuruluşunun 50. yılına özel 50. Yıl Bahçesi’ni hayata geçirdi. 33 adet fidanı toprak ile buluşturan Wavin, en az 25 yıllık iş ortaklarının adını bu fidanlarla yaşatacak.

50 yıldır Türkiye’de ve dünyada on binlerce projeye inovatif çözümleri ile hayat veren Wavin, Adana’daki 171 bin metrekare üretim tesisi ve 60 bin metrekare kapalı alana sahip fabrikasında atık sudan sıhhi tesisata, ısıtma-soğutmadan yağmur suyu yönetimine kadar birçok sistem çözümünü müşterilerine ulaştırıyor.
Kurulduğu 1971 yılından bu yana; konut, otel, ticari, sosyal ve kamu projeleri, sanayi yapıları, sağlık merkezleri, eğitim tesisleri ve spor tesisleri alanında on binlerce projeye mekanik tesisat çözümleri ile hayat veren Wavin, 50. yılını fidan dikimi ile kutluyor.

33 adet fidanı toprak ile buluşturdu
Wavin Genel Müdürü Fatih Asal, imza attıkları 50. Yıl Bahçesi hakkında şu bilgileri verdi: “Wavin, 2020 yılında açıkladığı global amacıyla tüm dünyada sağlıklı ve sürdürülebilir ortamlar inşa etme amacını kendisine hedef olarak belirledi. Sürdürülebilirliğin temelinde doğayı ve doğal kaynaklarımızı korumak yer alıyor. Ağaçlandırma, sürdürülebilir bir gelecek için çok büyük bir öneme sahip. Ormanların kısa biz zaman dilimi içerisinde hızla yok olduğunu ve buna paralel olarak küresel iklim değişikliğinin etkilerinin yıllar geçtikçe daha da arttığına şahit oluyoruz. Bu nedenle tek bir fidan dikiminin dahi doğamıza katkı sağlayacağını biliyoruz. Bizler de bu doğrultuda 50. kuruluş yıldönümümüzde 50. Yıl Bahçe’sine imza attık ve fabrika bahçemizde 33 adet fidan dikimi gerçekleştirdik.”

“Türkiye ve dünyadaki birçok projede Wavin imzası bulunuyor”

Wavin’in kurulduğu günden bu yana konut, otel, ticari, sosyal ve kamu projeleri, sanayi yapıları, sağlık merkezleri, eğitim tesisleri ve spor tesisleri alanında on binlerce projeye mekanik tesisat çözümleri ile hayat verdiğini vurgulayan Wavin Genel Müdürü Fatih Asal, sözlerini şöyle sürdürdü: “Türkiye’nin 81 ilinde de birçok projede Wavin imzası bulunuyor. Bununla beraber yurt dışında da Almanya’dan Çek Cumhuriyeti’ne, BAE ülkelerinden Hollanda’ya, İskoçya’dan İtalya’ya kadar sayısız yurt dışı projesinde çözümlerimiz ile yer aldık. 50 yıllık geçmişimizde Türkiye ve dünyanın seçkin projelerine yenilikçi çözümlerimizi sunmaya devam ediyoruz. 50 yıla sığdırdığımız sayısız başarımızla taçlandırdığımız 50. Yıl Bahçe’mizde diktiğimiz 33 fidana en az 25 yıldır iş ortağımız olan müşterilerimizin adını verdik ve müşterilerimizin ismini kütüklere çaktık. Bu çalışmamız ile sürdürülebilir bir dünyaya katkı sağladığımız için son derece mutluyuz.”


 


İlginizi çekebilir...

Üntes Güvencesindeki NIBE Isı Pompaları Web Sitesi Yayın Hayatına Başladı

ÜNTES güvencesi ile kullanıcıların beğenisine sunulan NIBE Isı Pompaları şimdi www.nibe.com.tr adresinde!...
25 Haziran 2021

Üntes Güvencesindeki HISENSE Split Klima Web Sitesi Yayın Hayatına Başladı

Üntes güvencesi ile kullanıcıların beğenisine sunulan HISENSE Split Klimaları şimdi www.untes-hisense.com ile bir tık uzağınızda!...
25 Haziran 2021

E.C.A.'nın Çevre Dostu Üretim Politikası Ödüle Layık Görüldü

Türkiye iklimlendirme sektörünün güçlü ve köklü markalarından E.C.A., dünya çapında yenilikçi ve vizyoner ürün ve tasarımların birbiriyle rekabet etti...
24 Haziran 2021

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • İklimlendirme Sektörü Kataloğu
 • Yangın ve Güvenlik Sektörü Kataloğu
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.