E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 

Tesis Yönetiminin Altın Kuralları Tepe Servis ile Bina ve Tesis Yönetimi Konferası'nda

Tesis Yönetiminin Altın Kuralları Tepe Servis ile Bina ve Tesis Yönetimi Konferası'nda

3 Nisan 2019 Çarşamba / 17:19 | HABERLER35 kez okundu

Entegre tesis yönetimi sektörünün %100 Türk sermayeli lider şirketi Tepe Servis ve Yönetim, 3-6 Nisan 2019 tarihlerinde Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek FM EXPO İSTANBUL Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Konferansı & Fuarı’nda sektörün önde gelen oyuncuları ile bir araya gelecek. Tepe Servis, Altın Sponsor olduğu fuarda müşteri ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu hizmet ve çözümleri,tüm diğer Bilkent Hizmet Grubu şirketleri ile birlikte anlatacak.

Binaların ve tesislerin kabuk değiştirmesiyle beraber yönetilmesi de gün geçtikçe zorlaşıyor, müşteri beklentileriyle paralel olarak da çıta yükseliyor. Kurumsal temizlik, fiziki güvenlik ve catering gibi kendi içinde birbirinden bağımsız ama kurumların performanslarında birbirlerini etkileyen unsurların “Entegre Tesis Yönetimi” kavramıyla tek bir elden, sürdürülebilir yönetilmesi tesis maliyetlerinin düşmesini ve performans artışını beraberinde getiriyor.

Bilkent Hizmet Grubu’nun sektöründe lider şirketlerinden Tepe Servis ve Yönetim, 3-6 Nisan 2019 tarihleri arasında Yenikapı Avrasya Gösteri ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecek FM İSTANBUL Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Konferansı & Fuarı’nda Altın Sponsor olarak yer alarak, sektördeki 10 yıllık tecrübesini ziyaretçileri ile paylaşacak. Tepe Servis fuarda müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda sunduğu zengin içerikteki entegre hizmet çözümlerini diğer kardeşleri yani Bilkent Hizmet Grubu Şirketleri ile birlikte tanıtacak.

TRFMA Türkiye Tesis Yönetim Konferansı’nın ilk gününde “Tesis Yönetim Pazarının Geleceği” panelinde Tepe Servis Genel Müdür Yardımcısı Miktat Kuzhan konuşmacı olarak yer aldı ve sektörün geleceği ile ilgili görüşlerini paylaştı. Kuzhan; bu yıl ikincisi düzenlenen fuara tüm diğer Bilkent Hizmet Grubu şirketleriyle birlikte katıldıklarını söyleyerek “81 ilde 9000 çalışanı ile hizmet veren Tepe Servis ile birlikte, 13 binin üzerinde personel sayısı ile 400'e yakın kurumsal müşteriye hizmet veren Tepe Savunma ve Güvenlik, özel elektronik güvenlik çözümleri üreten, müşteri sayısı 80 bine yaklaşan Tepe Güvenlik, günde 110.000 kuverin üzerinde üretim yaparak Türkiye’nin en büyük 5 catering firması arasında yer alan BCC Catering, 3.000'i aşkın proje ile 27.500'den fazla kişiye hizmet sunan Tepe İSG, birçok ticari işletme için sigorta ihtiyaçlarının çözümüne yönelik başarılı çalışmalarda bulunan Bilkent Sigorta Aracılık Hizmetleri, fitness ve sağlıklı yaşam merkezi işletmeciliğini ve tam entegre spor merkezi kültürünü Türkiye’ye getiren ilk kuruluş olan Sports International ve yurt genelinde 35.000'den fazla satış noktasında geçerli olan Tepe Servis Card olmak üzere 7 lider kuruluşumuzla FM EXPO İSTANBUL Bina ve Tesis Yönetimi Çözümleri, Hizmetleri, Ekipmanları Konferansına katılıyoruz. Tesis yönetiminde sunduğumuz bu çeşitlilik bizi sektörde ayrıcalıklı kılıyor ve hizmetler arasında sinerji yaratıyor. Fuar sırasında gerçekleştireceğimiz panelde entegre bir tesis yönetimiyle verimliliğin nasıl artacağını ve bu sektörün geleceğini konuşacağız.” şeklinde konuştu.

Tepe Servis, kurumsal temizlik, site/tesis yönetimi, banka ve ATM temizliği, şehir hastanelerinde medikal olmayan destek hizmetleri (resepsiyon, yönlendirme, oda destek ve taşıma dahil) ile teknik ve bakım onarım hizmetler ve çağrı merkezi hizmeti gibi müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda oldukça geniş bir yelpazede hizmet sunuyor. İhtiyaç duyulan tüm diğer hizmetleri de grup şirketleri aracılığıyla büyük bir esneklik ve profesyonellikle sağlayabilen, sektörün tamamı yerli sermayeli tek adresi olan Tepe Servis, 2 bin noktada 200’ün üzerinde kurumsal müşteriye hizmet veriyor. 


 


İlginizi çekebilir...

Cazgır A.Ş. Alt Bayileri Roma ve Venedik'i Gezdi

Termo Teknik'in Karadeniz Bölge Bayi Cazgır A.Ş., bayilerini İtalya'nın ve dünyanın en önemli turizm rotaları arasında yer alan, tarihi ve mim...
12 Haziran 2019 Çarşamba / 09:30

Yapı Sektörünün Dijital Geleceği Günümüze Taşınıyor

TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi'nde 18-22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek Yapı Fuarı '' Turkeybuild İstanbul'da yapı sektörünün...
10 Haziran 2019 Pazartesi / 10:18

MTMD Hakan Altepe 12. Çalıştayı Gerçekleştirildi

Erken yaşta kaybettiğimiz, sektörümüzün değerlerinden merhum Hakan Altepe'ye ithaf edilen MTMD Çalıştayı 11-12 Mayıs tarihlerinde Village Park Cou...
24 Mayıs 2019 Cuma / 12:00

 

  • Boat Builder Türkiye
  • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
  • Doğalgaz Dergisi
  • Enerji ve Çevre Dünyası
  • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
  • Tersane Dergisi
  • Yalıtım Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik
  • YeşilBina Dergisi
  • Yangın ve Güvenlik Rehberi

©2019 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.