E-Dergi Oku 
COPA
FRİGOBLOCK
HENKEL

ISH Shanghai & CIHE, Geri Dönüyor

ISH Shanghai & CIHE, Geri Dönüyor

8 Temmuz 2021 | HABERLER340 kez okundu

ISH Shanghai & CIHE – Şanghay Uluslararası Isıtma, Havalandırma, Klima ve Ev Konfor Sistemi Ticaret Fuarı'nın dokuzuncusu, 31 Ağustos - 2 Eylül 2021 tarihleri '‹'‹arasında Şanghay Yeni Uluslararası Fuar Merkezi'nde gerçekleştirilecek. Doğu ve Orta Çin'deki en etkili HVAC ve ev konforu fuarlarından biri olan fuar, bölgenin en son ısıtma ve soğutma yeniliklerinin yanı sıra ev konforu ihtiyaçlarını vurgulayacak ve sergileyecek.

Dünyanın dört bir yanından insanların pandemi nedeniyle evde daha fazla zaman geçirmesiyle ve bunun iklimi korumaya yönelik yenilenen ilgiyle birlikte, yenilikçi ve çeşitlendirilmiş ev konforu çözümlerine olan talep her zamankinden daha güçlü hale geldi. Bu talebi karşılamak için üreticiler aktif olarak yenilikçi ve verimli ısıtma ve soğutma konfor ürünleri geliştirerek hükümetin uzun vadede karbon emisyonlarını azaltma konusundaki daha geniş stratejisini desteklemeye yardımcı oluyor. Bu nedenle 2021'de fuarın “Modern yaşam için yeşil ve konforlu özelleştirilmiş çözümler” sloganı her zamankinden daha alakalı ve bu yılki edisyon üst düzey konfor ürünleri, özelleştirilmiş çözümler ve aynı zamanda moda trendlerini keşfetmeye devam edecek. ISH Shanghai & CIHE 2021 bu nedenle Doğu ve Orta Çin'de yüksek kaliteli HVAC ve ev konforu çözümleri tedarik etmek için önde gelen hedef olmayı vaat ediyor.

Pazar entegrasyon trendleriyle uyumlu olarak, ISH Shanghai & CIHE, kapsayıcı bir kaynak bulma kanalı oluşturmak için Shanghai Intelligent Building Technology, Shanghai Smart Home Technology, Shanghai Smart Office Technology ve Parking China ile eş zamanlı olarak düzenlenecek. Birlikte, 35.000 metrekarelik sergi alanında 400'e yakın katılımcıya ev sahipliği yapması ve yaklaşık 40.000 ziyaretçi çekmesi bekleniyor.

Özel bölgeler ve pavyonlar aracılığıyla Çin'in HVAC pazarı için geniş iş fırsatları
2020'nin başından beri insanlar evde daha fazla zaman geçiriyor ve bu da daha iyi sağlık ve akıllı ev konforu çözümlerinin faydalarını anlamalarına yardımcı oldu. Son yıllarda, Çin'in yeşil girişimleri, ısıtma ve soğutma konfor sistemi endüstrisinde geniş iş fırsatları sundu. 2020'nin ilk yarısında, ülkenin yerden soğutma ve ısıtma (FCH) endüstrisi, HVAC endüstrisi toplamının %2,1'ini oluşturan 152 milyon ABD dolarının üzerinde bir değere sahipti. Sağlıklı yaşam ve ev konforuna yönelik artan talepleri karşılamak için 2021 fuarı, enerji tasarrufu ve verimli ürünleri sergileyen Isıtma ve Soğutma Konfor Sistemi Bölgesi'ni tanıtacak ve ayrıca pazar ve gelecekteki eğilimleri analiz etmek için canlı bir gösteri alanı ve foruma sahip olacak.

Ayrıca 2021 baskısına geri dönen Avrupa Pavyonu, Çin ve denizaşırı ülkeler arasında HVAC endüstrisinde ticari alışverişi ve teknik bilgi paylaşımını teşvik etmede önemli bir rol oynuyor. Denizaşırı markaların Çin'deki iş fırsatlarını keşfetmeleri için bir geçit sunuyor. Almanya, İtalya ve Fransa'dan önde gelen HVAC şirketleri, Avrupa'dan en son teknolojileri ve olağanüstü teknik çözümleri sunacak.

ISH Shanghai & CIHE, HVAC + Water için dünyanın önde gelen ticaret fuarı olan Almanya'nın Frankfurt kentinde iki yılda bir düzenlenen ISH etkinliği tarafından yönetiliyor. Ana etkinliği 13-17 Mart 2023 (Pazartesi-Cuma) arasında gerçekleşecek. Daha fazla bilgi için lütfen www.ish.messefrankfurt.com adresini ziyaret edin.

Ayrıca, ISH China & CIHE, 9 – 11 Mayıs 2022 tarihleri '‹'‹arasında Pekin'deki New China International Exhibition Center'da gerçekleştirilecek. ISH Shanghai & CIHE ve ISH China & CIHE hakkında daha fazla bilgi için lütfen www.ishc-cihe.hk.messefrankfurt.com adresini ziyaret edin veya info@ishc-cihe.com adresine e-posta gönderin.


 


İlginizi çekebilir...

Çamlıca TV-Radyo Kulesi'nin Tercihi Masdaf

Avrupa'nın en yüksek yapısı olma unvanını taşıyan ve 100'den fazla radyo kuruluşuna yayın hizmeti vermeye başlayan Çamlıca TV-Radyo Kulesi'...
30 Temmuz 2021

Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanı Wilo Grup ile Görüş Alışverişinde Bulundu

Son yıllarda atık su uygulamalarında özel olarak geliştirdiği teknolojilerle yaşanan su sıkıntısı sorunlarına da çözüm geliştiren Wilo'nun Yönetim...
30 Temmuz 2021

İpek Tül ve Duyar Pompa'dan İşbirliği

Kökleri yerli vizyonu global düşüncesiyle hareket eden Duyar Pompa, kendi alanında dünyanın en büyük üreticilerinden biri olan İpek Tül ile işbirliği ...
28 Temmuz 2021

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • İklimlendirme Sektörü Kataloğu
 • Yangın ve Güvenlik Sektörü Kataloğu
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.