E-Dergi Oku 
COPA
FRİGOBLOCK
HENKEL

Hiense Split Klimalar Üntes Güvencesi ile Şimdi Türkiye'de

Hiense Split Klimalar Üntes Güvencesi ile Şimdi Türkiye'de

11 Haziran 2021 | ÜRÜN223 kez okundu

ÜNTES, 2015 yılından beri Türkiye’de tek yetkili distribütör olarak devam ettiği HISENSE VRF cihazlarının satışının yanı sıra 2021 yılında ürün gamını zenginleştirerek müşterilerinin karşısına; HISENSE’in split, multi split ve ticari tip klimalarını ile çıkıyor.

Sektörün öden gelen firmalarından Üntes, geçtiğimiz yılın sonlarında ısı pompası ürünleriyle öne çıkan, dünya çapında 15.000’den fazla çalışanı olan İsveç merkezli NIBE Grup ile bir ortaklık gerçekleştirmişti. Bu ortaklık sonucunda ürün gamına eklenen ısı pompaları ve Türkiye’nin tek yetkili distribütörü olduğu Hisense split klimaları ile bayi yapılanmasına giden Üntes, enerji verimli, düşük ses seviyeli, yüksek teknolojiye sahip Isı Pompası ürünlerinin yanı sıra sektörde güçlü ve köklü bir firma olan teknoloji devi Hisense’in Split Klimalarını da Türkiye’nin dört bir yanında bayileri aracılığı ile kullanıcıları beğenisine sunuyor.

Enerji Verimli, Sessiz Klimalar

Türkiye’nin dört bir yanında bayi yapılanmasına devam eden ÜNTES, enerji verimli, düşük ses seviyeli, yüksek teknolojiye sahip Isı pompası ürünlerinin yanı sıra HISENSE Split Klimaları da bayileri aracılığı ile kullanıcılara ulaştırmayı hedefliyor.

360° Inverter Teknolojisi

HISENSE, Mono Split Klimalarda Perla Serisi ile öne çıkıyor. Yeni ve çevreci bir gaz olan R32 ile çalışan Perla Serisi Duvar Tipi Split Klimalar 360o inverter teknolojisini kullanarak yüksek enerji verimliliği sağlarken aynı zamanda kullanıcılarına da yüksek konfor sunuyor. Dört farklı kapasitede tüketicilerin karşısına çıkan Perla Serisi soğutmada A++ seviyesinde enerji verimliğine sahip olması ile de öne çıkıyor.

Yüksek kapasite ihtiyaçlarına göre tasarlanmış olan 48.000 btu/h kapasiteye sahip HISENSE ERP-R410A serisi salon tipi split klimalar ile büyük hacimli alanlarda da yaşam kalitesinin artırılmasına katkı sağlıyor.

HISENSE klimalar “SUPER” modu ile tüketicilerin istenilen oda sıcaklığına hızlı bir şekilde ulaşabilmesine olanak sağlıyor, ayrıca “QUIET” modu sayesinde klimanın daha sessiz bir şekilde çalışmasını sağlayarak ortamdaki yaşam kalitesinin artmasına katkıda bulunuyor.

HISENSE klimalar ile soğuk iklim koşullarında, seçtiğiniz özel modda ortamınızı 8oC’de daha az enerji harcayarak tutar ve bu sayede iç ortam sıcaklığının 8oC’nin altına düşmesi engellenerek aşırı soğuma ve donma gibi istenmeyen durumların önüne geçebilirsiniz.

Türkiye’nin dört bir yanında bayileri ile hizmet veren ÜNTES, HISENSE split klimaları da tüm Türkiye’de kullanıcıları ile buluşturmaya devam ediyor.


 


İlginizi çekebilir...

KSB 'den Yeni Nesil Dalgıç Pompalar

KSB Grup, Mayıs 2021 başında pazara kendini kanıtlamış en genç jenerasyon dalgıç drenaj gri su pompasını sundu: AmaDrainer 3 serisi pompalar....
15 Haziran 2021

Daikin Markalı Yeni Shira Plus ile Klimada Zirveyi Yakalayın

Daikin, üstün özelliklere sahip yeni Shira Plus ile sınırları zorluyor....
7 Haziran 2021

E.C.A. Spylos Klima İle Maksimum Hijyen, Minimum Enerji

E.C.A., kullanıcılarının maksimum hijyen, minimum enerji tüketimi hassasiyetine karşı Spylos duvar tipi split klima ile cevap veriyor....
4 Haziran 2021

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • İklimlendirme Sektörü Kataloğu
 • Yangın ve Güvenlik Sektörü Kataloğu
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.