E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
ALDAĞ
ÜNİTES TESİSAT TEKNOLOJİLERİ
ROTORK TURKEY AKIŞ KONTROL SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ.
FRİTERM
NIBE TÜRKİYE
ALTAY GRUP
GE-Tİ İNŞAAT VE SANAYİ MALZ. TİC. LTD. ŞTİ.
AIR TEK MÜHENDİSLİK

Daikin'in Yeni Bayi Sayıları Artmaya Devam Ediyor

Daikin'in Yeni Bayi Sayıları Artmaya Devam Ediyor

6 Aralık 2017 Çarşamba / 17:14 | HABERLER
264. Sayı (Aralık 2017)
381 kez okundu

Daikin, Türkiye’deki önemli distribütörlerinden olan Başaran Isı Sistemleri’nin Adana, İzmir, Samsun, Ankara ve Kayseri Bölge Müdürlüklerine bağlı yeni bayi açılışlarını gerçekleştirerek showroom sayısını 77’ye çıkardı.

Yeni bayi ve showroom açılışları ile hizmet ağını genişleten Başaran Isı Sistemleri, 1 ayda 15 yeni showroom’u daha hizmete soktu. Adana Bölge Müdürlüğü’ne bağlı: Zirve Doğalgaz, Duygu Mühendislik, Metropol Grup, Serkan Efe Mühendislik, Ortadoğu Isıtma-Soğutma Hatay Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’un katılımı ile açılırken; Üren Mühendislik, Ece Mühendislik ve Mersin Isı’nın açılışları Adana Bölge Müdürü Melike Köksal, Can Ustalı, Umut Ertür ve Başaran Isı Sistemleri Genel Müdürü Zekeriya Başaran ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

İzmir Bölge Müdürlüğü’ne bağlı, Isı Teknik, Ekimson Doğalgaz, Net Akım(Buca-Bornova ve Karabağlar şubeleri)’ın açılışı da İzmir Bölge Müdürü Yaşar Can Temizel, Can Ustalı, Arslan Çağlayan, Umut Ertür ve Başar Isı Sistemleri Genel Müdürü Zekeriya Başaran ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

Kayseri Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Rota Mühendislik ve İdeal Mühendislik’in açılışları da Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kayseri Bölge Müdürü Bora Eker ve Başaran Isı Genel Müdürü Zekeriya Başaran ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

Başaran Isı Sistemleri’nin Türkiye genelinde hizmet ağını genişletme çalışmalarını ara vermeden sürdürdüğüne dikkat çeken Başaran Isı Sistemleri Genel Müdürü Zekeriya Başaran, şu bilgileri verdi: “Bir yandan bayi ağımızı genişletirken diğer yandan da yeni showroom açılışları ile tüketicimize daha yakın olmayı hedefliyoruz. Şu anda Adana,İzmir,Ankara ve Kayseri bölge müdürlüklerimize bağlı olmak üzere 15 yeni bayi açılışı gerçekleştirdik.Ürün gamımızda olduğu gibi hizmet ağımızda da kullanıcılarımıza en üst düzeyde hizmet vermeyi amaçlıyor, bu doğrultuda yeni açılışlarla büyümeye devam ediyoruz.”


 

İlginizi çekebilir...

Bosch Termoteknik'e '2017 İklimlendirme Sanayi İhracatı Birincisi' Ödülü

Bosch Termoteknik son olarak, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından gerçekleştirilen ve şirketlerin ihracat başarılarına göre değerlendirildiği &quo...
3 Ağustos 2018 Cuma / 10:18

MAN Türkiye A.Ş., ALDAĞ Cihazlarını Kullanıyor

Otobüs, kamyon, kamyonet ve motor üretiminde küresel liderler arasında olan MAN, Ankara'nın Akyurt İlçesi'nde 317.000 metrekareye yayılan de...
3 Ağustos 2018 Cuma / 10:16

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi FORM'u Seçti

Osmaniye ili Merkez İlçesi Fakıuşağı Mahallesi'nde Nur Dağları'nın eteğinde, 560 dekarlık kampüsünde eğitim veren üniversitenin İlahiyat Fakül...
3 Ağustos 2018 Cuma / 10:11