E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
AKNUR ENDÜSTRİ MALZEMELERİ
DKM İNŞAAT
NIBE TÜRKİYE
ALDAĞ
OCC MÜHENDİSLİK
SAY PLASTİK
ENEKO

Daikin'in Yeni Bayi Sayıları Artmaya Devam Ediyor

Daikin'in Yeni Bayi Sayıları Artmaya Devam Ediyor

6 Aralık 2017 Çarşamba / 17:14 | HABERLER301 kez okundu

Daikin, Türkiye’deki önemli distribütörlerinden olan Başaran Isı Sistemleri’nin Adana, İzmir, Samsun, Ankara ve Kayseri Bölge Müdürlüklerine bağlı yeni bayi açılışlarını gerçekleştirerek showroom sayısını 77’ye çıkardı.

Yeni bayi ve showroom açılışları ile hizmet ağını genişleten Başaran Isı Sistemleri, 1 ayda 15 yeni showroom’u daha hizmete soktu. Adana Bölge Müdürlüğü’ne bağlı: Zirve Doğalgaz, Duygu Mühendislik, Metropol Grup, Serkan Efe Mühendislik, Ortadoğu Isıtma-Soğutma Hatay Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’un katılımı ile açılırken; Üren Mühendislik, Ece Mühendislik ve Mersin Isı’nın açılışları Adana Bölge Müdürü Melike Köksal, Can Ustalı, Umut Ertür ve Başaran Isı Sistemleri Genel Müdürü Zekeriya Başaran ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

İzmir Bölge Müdürlüğü’ne bağlı, Isı Teknik, Ekimson Doğalgaz, Net Akım(Buca-Bornova ve Karabağlar şubeleri)’ın açılışı da İzmir Bölge Müdürü Yaşar Can Temizel, Can Ustalı, Arslan Çağlayan, Umut Ertür ve Başar Isı Sistemleri Genel Müdürü Zekeriya Başaran ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

Kayseri Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Rota Mühendislik ve İdeal Mühendislik’in açılışları da Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kayseri Bölge Müdürü Bora Eker ve Başaran Isı Genel Müdürü Zekeriya Başaran ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

Başaran Isı Sistemleri’nin Türkiye genelinde hizmet ağını genişletme çalışmalarını ara vermeden sürdürdüğüne dikkat çeken Başaran Isı Sistemleri Genel Müdürü Zekeriya Başaran, şu bilgileri verdi: “Bir yandan bayi ağımızı genişletirken diğer yandan da yeni showroom açılışları ile tüketicimize daha yakın olmayı hedefliyoruz. Şu anda Adana,İzmir,Ankara ve Kayseri bölge müdürlüklerimize bağlı olmak üzere 15 yeni bayi açılışı gerçekleştirdik.Ürün gamımızda olduğu gibi hizmet ağımızda da kullanıcılarımıza en üst düzeyde hizmet vermeyi amaçlıyor, bu doğrultuda yeni açılışlarla büyümeye devam ediyoruz.”


İlginizi çekebilir...

İSKİD, Üniversite Sanayi İşbirliği Çalıştayı Yoğun Katılım ile Gerçekleşti

İSKİD Yönetim Kurulu Başkanı Taner Yönet: 'İSKİD, Üniversite Sanayi İşbirliği Çalıştayı sonucunda güncel durumumuzu netleştirerek ileriye yönelik ...
15 Mayıs 2018 Salı / 16:12

Delta Vana ProcessMania Etkinliğiyle Türkiye Sanayisini Masaya Yatırdı

Enerji, petrokimya, kimya, maden, demir-çelik, gıda ve tekstil gibi farklı sektörlere akış yönetimi çözümleri sağlayan Delta Vana, 11 Mayıs Cuma günü,...
15 Mayıs 2018 Salı / 16:06

Bosch Termoteknik'e Maliye Bakanlığı'ndan Teşekkür Belgesi

Bosch Termoteknik 2017 yılında Manisa ili Kurumlar Vergisinde en yüksek beyanda bulunan ilk 5 mükellef olması dolayısıyla Maliye Bakanlığı tarafından ...
3 Mayıs 2018 Perşembe / 11:17