E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
BELIMO
NORM BAĞLANTI ELEMANLARI
ALDAĞ
PNÖSAN
KUBUŞ ISI CİHAZLARI
İMBAT
NIBE TÜRKİYE
VALFTEK

Daikin'in Yeni Bayi Sayıları Artmaya Devam Ediyor

Daikin'in Yeni Bayi Sayıları Artmaya Devam Ediyor

6 Aralık 2017 Çarşamba / 17:14 | HABERLER
264. Sayı (Aralık 2017)
437 kez okundu

Daikin, Türkiye’deki önemli distribütörlerinden olan Başaran Isı Sistemleri’nin Adana, İzmir, Samsun, Ankara ve Kayseri Bölge Müdürlüklerine bağlı yeni bayi açılışlarını gerçekleştirerek showroom sayısını 77’ye çıkardı.

Yeni bayi ve showroom açılışları ile hizmet ağını genişleten Başaran Isı Sistemleri, 1 ayda 15 yeni showroom’u daha hizmete soktu. Adana Bölge Müdürlüğü’ne bağlı: Zirve Doğalgaz, Duygu Mühendislik, Metropol Grup, Serkan Efe Mühendislik, Ortadoğu Isıtma-Soğutma Hatay Belediye Başkanı Yaşar Toksoy’un katılımı ile açılırken; Üren Mühendislik, Ece Mühendislik ve Mersin Isı’nın açılışları Adana Bölge Müdürü Melike Köksal, Can Ustalı, Umut Ertür ve Başaran Isı Sistemleri Genel Müdürü Zekeriya Başaran ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

İzmir Bölge Müdürlüğü’ne bağlı, Isı Teknik, Ekimson Doğalgaz, Net Akım(Buca-Bornova ve Karabağlar şubeleri)’ın açılışı da İzmir Bölge Müdürü Yaşar Can Temizel, Can Ustalı, Arslan Çağlayan, Umut Ertür ve Başar Isı Sistemleri Genel Müdürü Zekeriya Başaran ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

Kayseri Bölge Müdürlüğü’ne bağlı Rota Mühendislik ve İdeal Mühendislik’in açılışları da Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kayseri Bölge Müdürü Bora Eker ve Başaran Isı Genel Müdürü Zekeriya Başaran ve çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleşti.

Başaran Isı Sistemleri’nin Türkiye genelinde hizmet ağını genişletme çalışmalarını ara vermeden sürdürdüğüne dikkat çeken Başaran Isı Sistemleri Genel Müdürü Zekeriya Başaran, şu bilgileri verdi: “Bir yandan bayi ağımızı genişletirken diğer yandan da yeni showroom açılışları ile tüketicimize daha yakın olmayı hedefliyoruz. Şu anda Adana,İzmir,Ankara ve Kayseri bölge müdürlüklerimize bağlı olmak üzere 15 yeni bayi açılışı gerçekleştirdik.Ürün gamımızda olduğu gibi hizmet ağımızda da kullanıcılarımıza en üst düzeyde hizmet vermeyi amaçlıyor, bu doğrultuda yeni açılışlarla büyümeye devam ediyoruz.”


 


İlginizi çekebilir...

Friterm Kuru Soğutucu Ürünlerine Eurovent Sertifikası

Friterm, uzun süredir üzerinde çalıştığı EUROVENT sertifikasyon sürecinin Ağustos 2018 itibariyle olumlu olarak sonuçlandığını ve kuru soğutucu ürünle...
4 Ekim 2018 Perşembe / 10:07

Türk İklimlendirme Sektörü Şili ve Arjantin Kapısını Araladı

İklimlendirme Sanayi İhracatçıları Birliği (İSİB), sektör ihracatını arttırmak ve Türk iklimlendirme sektörünün potansiyelini göstermek amacı ile hede...
4 Ekim 2018 Perşembe / 10:01

Mas Grup Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Ürek Oldu

Mas Grup'ta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Mehmet Ürek getirildi....
24 Eylül 2018 Pazartesi / 16:22