E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
NIBE TÜRKİYE
FRİTERM
ALDAĞ
ÜNİTES TESİSAT TEKNOLOJİLERİ
ALTAY GRUP
GE-Tİ İNŞAAT VE SANAYİ MALZ. TİC. LTD. ŞTİ.
AIR TEK MÜHENDİSLİK
ROTORK TURKEY AKIŞ KONTROL SİSTEMLERİ TİC. LTD. ŞTİ.

Armacell Akademi Bilgilendirmeye Devam Ediyor

Armacell Akademi Bilgilendirmeye Devam Ediyor

6 Aralık 2017 Çarşamba / 17:10 | HABERLER
264. Sayı (Aralık 2017)
304 kez okundu

Armacell Yalıtım, Armacell Akademi bünyesinde Ankara ve çevre bölgelerinde teknik ve uygulama eğitimleri gerçekleştirdi.

24-26 Ekim tarihlerinde Armacell EMEA Uygulama Uzmanı Andreas Papaleontiou ve İç Anadolu Bölge Yöneticisi Doğu Çamur ile birlikte Çorum, Ankara ve Karabük şehirlerinde eğitim çalışmalarını gerçekleştirdi.

Bu kapsamda 24.10.2017 tarihinde Çorum Hitit Üniversitesi Kuzey Kampüsü İnşaatı şantiyesinde NETTES Elektromekanik ekiplerine Armacell ürünlerinin doğru uygulanması hakkında uygulamalı eğitim verildi. NETTES Elektromekanik şirketinden Mesut Şen ve Hitit Üniversitesi Yapı İşleri Daire Başkanlığı Makina Mühendisi Fatih Sarıoğlu'nun değerli katkılarıyla verimli çalışmalar gerçekleştirildi.

Ankara Sincan Astor Trafo Fabrikası İnşaatı Şantiyesinde 25.10.2017 tarihinde Temas Mühendislik ekiplerine verilen eğitimde, AF/Armaflex Class 0 Premium ile soğuk hatlarda boru yalıtımına dair esaslar paylaşılırken kanallarda doğru uygulamalar üzerine örnekler üzerinde uygulamalı eğitimler verildi.

Geleceğin Mühendislerine Eğitim

Karabük Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü öğrencileri için 26.10.2017 tarihinde gerçekleştirilen eğitimde değerli akademisyenler, Makine Mühendisliği Öğretim Üyesi Doç. Dr. Emrah Deniz, Makine Mühendisliği Öğretim Görevlisi Yusuf Kurt, Karabük Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Öğretim Görevlisi Serkan Kocakulak, Makine Mühendisliği Araştırma Görevlisi Recep Ekiciler'in değerli katkılarıyla "Mekanik Tesisatlarda Isı ve Yangın Yalıtımı" konuları konuşuldu. Tesisatın verimli ömrüne direk etki eden ve yoğuşma kontrolünün sağlanması hususunda büyük önem arz eden doğru yapıştırma ve uygulama konuları ile Krayojenik Sistemler hakkında bilgiler paylaşıldı.

Organizasyonda büyük emeği geçen Doç.Dr. Emrah Deniz uygulamalı eğitimler hakkında şunları söyledi:

Doç.Dr. Emrah Deniz; "Armacell firmasını üniversitemizde misafir etmekten ve “Mekanik Tesisatlarda Isı ve Yangın yalıtımı” konularındaki bilgi birikimlerini öğrencilerimizle paylaşmış olmalarından dolayı oldukça mutlu olduk. Bilindiği üzere, enerji ve enerjinin korunması uygulamaları günümüz dünyasında, çalışmaların yoğunlaştığı alanlar olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu noktada, yalıtım malzemeleri ve yalıtım uygulamaları ön plana çıkmıştır. Armacell firması olarak, vermiş olduğunuz seminer ve paylaşmış olduğunuz piyasa tecrübeleri öğrencilerimizin kişisel gelişimleri ve piyasa farkındalıklarına katkı sağlamıştır. İleriki süreçlerde sizleri tekrar aramızda görmekten ve öğrencilerimizin teknik alan bilgilerine katkı sağlamanızdan mutluluk duyacağız. Hazırlamış olduğunuz seminer programınız ve sağladığınız katkılar için tekrar teşekkür eder, iş birliklerimizin devamını dilerim" dedi.

Armacell Akademi eğitimlerini, profesyoneller ve geleceğin mühendisleri ile paylaşmaya devam edecek.


 

İlginizi çekebilir...

Bosch Termoteknik'e '2017 İklimlendirme Sanayi İhracatı Birincisi' Ödülü

Bosch Termoteknik son olarak, Türkiye İhracatçılar Meclisi tarafından gerçekleştirilen ve şirketlerin ihracat başarılarına göre değerlendirildiği &quo...
3 Ağustos 2018 Cuma / 10:18

MAN Türkiye A.Ş., ALDAĞ Cihazlarını Kullanıyor

Otobüs, kamyon, kamyonet ve motor üretiminde küresel liderler arasında olan MAN, Ankara'nın Akyurt İlçesi'nde 317.000 metrekareye yayılan de...
3 Ağustos 2018 Cuma / 10:16

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi FORM'u Seçti

Osmaniye ili Merkez İlçesi Fakıuşağı Mahallesi'nde Nur Dağları'nın eteğinde, 560 dekarlık kampüsünde eğitim veren üniversitenin İlahiyat Fakül...
3 Ağustos 2018 Cuma / 10:11