E-Dergi Oku 
COPA
FRİGOBLOCK
HENKEL

AFS Gururla 30. Yılını Kutluyor

AFS Gururla 30. Yılını Kutluyor

4 Haziran 2021 | HABERLER
306. Sayı (Haziran 2021)
192 kez okundu

İklimlendirme sektöründe çözüm odaklı ve kaliteli üretim anlayışıyla hizmet vermeye devam eden AFS Boru kuruluşunun 30. yılını kutluyor.

İlk olarak 1991 yılında, yarı esnek hava kanalı üretimiyle birlikte Ankara’da ticaret hayatına başlayan AFS, 21. yy’a doğru teknolojisini geliştirmeyi sürdürerek farklı kategorilerde de üretim aşamasına geçmiş, kısa sürede sektörün lideri olmayı başarmıştır. Ürün çeşitliliğini günden güne arttırarak kalitesini yükseltmeye devam eden AFS, yarı esnek ve esnek hava kanalı üretiminin yanında montaj ve ara bağlantı elemanları ile de havalandırma sistemlerinde kullanılan birçok ürünü üretme kapasitesine sahiptir.
Uluslararası standartlarda ve çağdaş teknolojileri kendine adapte ederek üretim yapan AFS bugün 81 ülkeye gerçekleştirdiği ihracat ile ülkesine haklı bir gurur yaşatmakta ve istikrarlı olarak her yıl İSİB tarafından en çok hava kanalı ihracatı gerçekleştiren marka ödülüne layık görülmektedir.

AFS Genel Müdür Yardımcısı Ahmet POYRAZ :”Tam 30 yıldır bu efsaneyi tüm ekip arkadaşlarımızla yaşatmak bizim için büyük bir onur. 30 yıllık yolculuğumuzda verdikleri emek ile değerimize değer katan personellerimize, duydukları güven ve sadakat için tüm iş ortaklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz. AFS, iklimlendirme sektörünün kendini ifade edebilme kabiliyetini geliştirmede, derneklerin kurulmasında ve iç hava ortamının öneminin kaydedilmesinde önemli rol oynadı. Bu sektörde lokomotif şirketlerden birisi olarak önemli atılımlarla büyümesini ve gelişmesini sürdürüyor.

Tüm iklimlendirme sektörüne bir taraftan ilham olurken, umuyoruz ki daha sağlıklı günlerde bu önemli tarihi zamanları coşkuyla, birlikte kutlayabileceğiz. Yıllardır çevreye ve topluma, duyarlılık ve sorumluluk bilinciyle, müşteri ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda, yenilikçi, güvenilir, rekabetçi ürün ve hizmetler üreterek marka bilinirliğini arttırmak misyonuyla yolumuza devam ediyoruz.

Çok küçük yaşlarda perçinlenen ticaret merakımızın, inanç ve azimle birleşmesi bugün 30 yıllık bir deneyime dönüştü. Her yıl Türkiye iklimlendirme sektöründe en çok hava kanalı ihracatı yapan firma olarak küresel ölçekte ülkemizi başarıyla temsil ediyor; stratejilerimizde sürdürülebilir büyüme ve Ar-Ge yatırımlarına yer vererek markamızı güçlendiriyoruz. Bu haklı gururu tüm paydaşlarımızla kutlamaktan mutluyuz. Bundan sonraki nice 30 yıllarda bu büyük ailenin yetiştireceği gelecek nesillerin, yine aynı şevk ve kararlılıkla üretmeye, ülkemizin potansiyeline yatırım yapmaya devam edeceğini ve bu değerli mirası gururla ileriye taşıyacağını biliyorum” şeklinde konuştu.


 


İlginizi çekebilir...

Üntes Güvencesindeki NIBE Isı Pompaları Web Sitesi Yayın Hayatına Başladı

ÜNTES güvencesi ile kullanıcıların beğenisine sunulan NIBE Isı Pompaları şimdi www.nibe.com.tr adresinde!...
25 Haziran 2021

Üntes Güvencesindeki HISENSE Split Klima Web Sitesi Yayın Hayatına Başladı

Üntes güvencesi ile kullanıcıların beğenisine sunulan HISENSE Split Klimaları şimdi www.untes-hisense.com ile bir tık uzağınızda!...
25 Haziran 2021

E.C.A.'nın Çevre Dostu Üretim Politikası Ödüle Layık Görüldü

Türkiye iklimlendirme sektörünün güçlü ve köklü markalarından E.C.A., dünya çapında yenilikçi ve vizyoner ürün ve tasarımların birbiriyle rekabet etti...
24 Haziran 2021

 

 • Boat Builder Türkiye
 • Çatı ve Cephe Sistemleri Dergisi
 • Doğalgaz Dergisi
 • Enerji ve Çevre Dünyası
 • Su ve Çevre Teknolojileri Dergisi
 • Tersane Dergisi
 • Yalıtım Dergisi
 • Yangın ve Güvenlik
 • YeşilBina Dergisi
 • İklimlendirme Sektörü Kataloğu
 • Yangın ve Güvenlik Sektörü Kataloğu
 • Yalıtım Sektörü Kataloğu
 • Su ve Çevre Sektörü Kataloğu

©2021 B2B Medya - Teknik Sektör Yayıncılığı A.Ş. | Sektörel Yayıncılar Derneği üyesidir.