E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
+GF+ HAKAN PLASTİK
NIBE TÜRKİYE
ÜNTES
KAYITES MÜHENDİSLİK
ALDAĞ
SAMSUNG TÜRKİYE
DEMİRDÖKÜM

Termodinamik’ten Yeni Kararlar

Termodinamik’ten Yeni Kararlar

11 Nisan 2011 Pazartesi / 00:24 | SEKTÖREL HABERLER72 kez okundu

TERMODINAMIK2010 yılında başarılı yıl bir geçiren Termodinamik Isıtma Sistemleri, sektöre yön veren firmalardan biri olmanın verdiği sorumluluk ile satış-pazarlama konusunda stratejik kararlar aldı. Bayi ve distribütör kavramları üzerinde duran firma, bölgesel seminerler ve eğitimlerle gerek kullanıcı gerekse uygulayıcıların kullandıkları ürünler hakkında bilgi düzeylerini arttırılmaya, dekoratif bir ürün değil fonksiyonel bir ürün aldıkları hakkında doğru uygulama ve kullanma becerileri geliştirilmeye çalışıyor.
 
Pazarda alan kontrolü denilen koordineli satış planlaması ile bayilerine bölgesel sorumluk ve hedefler verildiğini, bayilerin sahada rakip olmaktan kurtulup, hizmet ve müşteri odaklı çalışma felsefesi esas güdülerek toplumsal sorumlulukları arttırıldığını belirten Termodinamik Isıtma Sistemleri Satış-Pazarlama Müdürü Hüseyin Kalyoncu, böylece kişilerin evlerinde, iş yerlerinde, kısaca yaşam alanlarında çoğu zaman görmedikleri, fakat temel ihtiyaçlarından biri olan bu ürün grupları hakkında bilgi edinmelerini sağlamanın temel pazarlama ilkeleri olduğunun altını çizdi. Yerli sermaye ile ulusal bazda organize olmuş satış ve bayi ağını kurmuş ender firmalardan biri olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Hüseyin Kalyoncu, 2011 yılında da geniş ve kaliteli ürün yelpazesi ile sektöre yön veren firma olarak çalışmalarına devam edeceklerini iletti.
 
TERMODINAMIKTermodinamik Başarılı Bayilerini Ukrayna Seyahati ile Ödüllendirdi
 
Termodinamik Isıtma Sistemleri,  başarılı olan bayileri için Ukrayna’ya gezi düzenledi. Ukrayna Kharkiv seyahati, yoğun ilgi nedeniyle 17- 20 Şubat 2011 ve 24-27 Şubat 2011 tarihleri arasında iki grupta gerçekleştirildi. 
 
İç Anadolu Bölge Müdürü Latif İlhan ve Akdeniz Bölge Müdürü Togan Yüksel’in de katılımıyla gerçekleşen gezide, ilk gün Kharkiv şehir turu yapıldı. Diğer günlerde ise sırasıyla Forest Parkı, Glory Memorial Anıtı, Shevchenko Anıtı, Kharkov’un en yüksek binasi olan Uspensky Kilisesi, Pokrovsky Kilisesi, Svobody Meydanı ve Gorky Parkı’nı ziyaret eden ve keyifli vakit geçiren bayiler, en son gün gala yemeğinde bir araya gelerek eğlendiler.