E-Dergi Oku 
E-Bültene Abone Olun
 
KSB
PİTSAN
DAMLASU SOĞUTMA KULELERİ
FETAŞ
NİBA SU SOĞUTMA KULELERİ
ALDAĞ
SAVEN TEKNİK
NIBE TÜRKİYE

"FIDIC SÖZLEŞME ŞARTNAMELERİ SEMİNERİ" 1-2 ARALIK'TA İSTANBUL'DA


16 Ekim 2017 Pazartesi / 10:21 | GÜNCEL

Müşavir Mühendisler Uluslararası Federasyonu FIDIC’in Türkiye’deki tek temsilcisi olan TürkMMMB, yılda birkaç kez alt ve üst yapı yapım işleri FIDIC Sözleşme Şartnameleri ve uygulamaları hakkında ilgilileri bilgilendirmek amacıyla seminerler düzenliyor. 


Birlik tarafından organize edilen  “FIDIC Sözleşme Şartnameleri Semineri” 1-2 Aralık 2017 tarihlerinde, İstanbul’da gerçekleştirilecektir. İki tam gün sürecek olan seminerde, öncelikle inşaat sektöründe yoğunlukla kullanılan “Conditions of Contract for Construction/Yapım İşleri Sözleşme Şartnamesi” (Kırmızı Kitap-1999) ayrıntılı olarak incelenecek ve örnek çözümler sunulacaktır. Seminerde ilave olarak “Conditions of Contract for Plant and Design-Build/Tesisat ve Tasarla-Yap Tipi Sözleşme Şartnamesi” (Sarı Kitap-1999) ile, halen ülkemizde Dünya Bankası finansmanlı projelerde kullanılmakta olan “Conditions of Contract for Construction-MDB Harmonised Edition/Uluslararsı Finansmanla Yapılan Projelerde Kullanılacak Yapım İşleri Sözleşme Şartnamesi” (Pembe Kitap-2010) bilgileri yer alacaktır. 

Türk Müşavir Mühendisler ve Mimarlar Birliği üye firmaları mensupları için özel katılım fiyatı uygulanacak olan Seminere katılmak isteyen ilgililerin Kayıt Formunu temin edip doldurarak banka ödeme dekontu ile birlikte, Birlik Merkezi’ne iletmeleri beklenmektedir. (İlgili Kişi: Yunus KOLSAL, Tel: 0312 440 89 70 /:4, Faks: 0312 440 89 72, E-posta: yunus.kolsal@tmmmb.org.tr).

Katılımcı sayısı 25 ile sınırlandırılmış olduğundan kesin kayıtlar, kayıt formu ve ödeme dekontu ile birlikte kabul edilebilecektir. Kontenjanın dolması durumunda kayıt kabul edilemeyeceğinden, ücreti yatırmadan önce Birliğ’e telefon ederek veya birliğin web sitesindeki duyuruları inceleyerek kayıtların kapanmamış olduğundan emin olunuz.


 


İlginizi çekebilir...

MCE 2018 Katılımcıları, Fuarı Verimli Geçirdiler

....
4 Nisan 2018 Çarşamba / 13:19

Topluluğumuzu Büyütürken

Bu yıl hem benim hem sizin hem de ASHRAE için heyecan verici bir yıl olacak. Bu aynı zamanda birçok zorlukla dolu, meşgul bir yıl da olacak. Yine de...
9 Kasım 2017 Perşembe / 13:34

TTMD 2017 ÇALIŞTAYI YAPILDI

Türk Tesisat Mühendisleri Derneği'nin geleneksel Çalıştayı, 'Geçmişten Geleceğe ikinci 25. Yılında TTMD' temasıyla 27-29 Ekim tarihleri ar...
9 Kasım 2017 Perşembe / 13:15